Recenzované: 28. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Villa Regia je chutnučky penzión, ktorý mi raz odporučila sestra.
S manželom sme tu boli už veľa krát. Nebývame už na Slovensku dlho,ale vždy keď prídeme , ubytujeme sa tu na 1 noc. Je to úžasne zariadené miesto, vždy to tam tak super vonia a úplne naj je jedlo ktoré tu varia.
Manžel si vždy dá steak , ktorý mu skvele pripravia a ja vždy skúsim niečo nové.
Ešte nikdy som tu nejedla nič čo by mi nechutilo.
Zamestnanci sú vždy milí a ochotní .
Centrum mesta je asi 3 minuty chôdze.
Vrelo odporúčam a teším sa nabudúce keď prídeme :)

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi 202lilukah.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia VillaRegia, Manager v zariadení Reštaurácia a Penzión *** Villa Regia.Zodpovedané: 30. marca 2017

Dobrý deň pani Lívia,
ďakujeme krásne za toto vaše milé a príjemné hodnotenie. Sme radi, že ste u nás spokojní. Verím, že ani pri ďalšej návšteve nesklameme. :)
Alžbeta Garajová

Recenzované: 17. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Vždy keď cestujem do Košíc rezervujem si ubytovanie v tomto penzióne.

Dôvody ? Lokalita v centre pre mňa nie je prioritná. Čo však oceňujem je forma penziónu. Jeho architektonické prevedenie, vkusné a útulné izby ktoré vo mne zakaždým evokujú pocit domova. Tiché prostredie, výborná a nápadivá kuchyňa a toto celé umocňuje príjemný personál.

Nemám čo váhať. Vždy sa sem teším.

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi RFF17.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia VillaRegia, Manager v zariadení Reštaurácia a Penzión *** Villa Regia.Zodpovedané: 3. marca 2017

Dobrý deň,
ďakujeme pekne za Vaše milé slová. Sme veľmi radi, že ste u nás spokojní a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.
Garajová :)

Recenzované: 30. decembra 2016

Izby sa nachádzajú hneď vedľa reštaurácie, avšak nijako to neobmedzuje komfort ubytovania. Izby sú priestranné, moderne zariadené a čisté. Strava výborná a porcie veľké. Parkovanie je za poplatok a je hneď vedľa hotela.

Dátum pobytu: marec 2016
Poďakujte používateľovi livia_fatinova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia VillaRegia, Manager v zariadení Reštaurácia a Penzión *** Villa Regia.Zodpovedané: 12. januára 2017

Dobrý deň Lívia,
ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veríme, že nás ešte navšívite.
S pozdravom Alžbeta Garajová

Recenzované: 19. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Výborné pečené rebierka s oblohou a chlebom, super obsluha, litrové pivo, príjemné prostredie, dostatok priestoru, jediné mínus je obtiažne parkovanie v okolí reštaurácie. Doporučujem pre rodiny a väčšie skupiny.

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi K3143GTpetera.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia VillaRegia, Manager v zariadení Reštaurácia a Penzión *** Villa Regia.Zodpovedané: 3. novembra 2016

Dobrý deň,

ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že Vám chutilo.
Parkovanie je žiaľ problém nakoľko sme priamo v historickej časti mesta, veríme že niekedy sa to podarí vyriešiť.
Veríme, že nás ešte navštívite.
S pozdravom Garajová

Recenzované: 11. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie, ochotná obsluha a jedla plný tanier. Počas nášho pobytu v Košiciach sme prešli niekoľko reštaurácií, ale len sem sme sa vratili niekoľko krát. Vždy usmiaty personál a dobré jedlo. Ďakujeme.

Dátum pobytu: august 2016
Poďakujte používateľovi BeataB2041.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia VillaRegia, Manager v zariadení Reštaurácia a Penzión *** Villa Regia.Zodpovedané: 6. septembra 2016

Dobrý deň slečna/pani Beata :)
ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie. veľmi sa tešíme, že Vám u nás chutilo a, že ste boli spokojní.
Alžbeta Garajová