Recenzované: 17. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Vždy keď cestujem do Košíc rezervujem si ubytovanie v tomto penzióne.

Dôvody ? Lokalita v centre pre mňa nie je prioritná. Čo však oceňujem je forma penziónu. Jeho architektonické prevedenie, vkusné a útulné izby ktoré vo mne zakaždým evokujú pocit domova. Tiché prostredie, výborná a nápadivá kuchyňa a toto celé umocňuje príjemný personál.

Nemám čo váhať. Vždy sa sem teším.

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi RFF17.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia VillaRegia, Manager v zariadení Reštaurácia a Penzión *** Villa Regia.Zodpovedané: 3. marca 2017

Dobrý deň,
ďakujeme pekne za Vaše milé slová. Sme veľmi radi, že ste u nás spokojní a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.
Garajová :)

Recenzované: 30. decembra 2016

Izby sa nachádzajú hneď vedľa reštaurácie, avšak nijako to neobmedzuje komfort ubytovania. Izby sú priestranné, moderne zariadené a čisté. Strava výborná a porcie veľké. Parkovanie je za poplatok a je hneď vedľa hotela.

Dátum pobytu: marec 2016
Poďakujte používateľovi livia_fatinova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia VillaRegia, Manager v zariadení Reštaurácia a Penzión *** Villa Regia.Zodpovedané: 12. januára 2017

Dobrý deň Lívia,
ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veríme, že nás ešte navšívite.
S pozdravom Alžbeta Garajová

Recenzované: 19. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Výborné pečené rebierka s oblohou a chlebom, super obsluha, litrové pivo, príjemné prostredie, dostatok priestoru, jediné mínus je obtiažne parkovanie v okolí reštaurácie. Doporučujem pre rodiny a väčšie skupiny.

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi K3143GTpetera.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia VillaRegia, Manager v zariadení Reštaurácia a Penzión *** Villa Regia.Zodpovedané: 3. novembra 2016

Dobrý deň,

ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že Vám chutilo.
Parkovanie je žiaľ problém nakoľko sme priamo v historickej časti mesta, veríme že niekedy sa to podarí vyriešiť.
Veríme, že nás ešte navštívite.
S pozdravom Garajová

Recenzované: 11. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie, ochotná obsluha a jedla plný tanier. Počas nášho pobytu v Košiciach sme prešli niekoľko reštaurácií, ale len sem sme sa vratili niekoľko krát. Vždy usmiaty personál a dobré jedlo. Ďakujeme.

Dátum pobytu: august 2016
Poďakujte používateľovi BeataB2041.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia VillaRegia, Manager v zariadení Reštaurácia a Penzión *** Villa Regia.Zodpovedané: 6. septembra 2016

Dobrý deň slečna/pani Beata :)
ďakujeme veľmi pekne za vaše hodnotenie. veľmi sa tešíme, že Vám u nás chutilo a, že ste boli spokojní.
Alžbeta Garajová

Recenzované: 16. júna 2016

Vynikajúce jedlo s pohľadu kvality aj množstva, obsluha trochu pomalšia, ceny vyšší stred. Pozor, misa pre dvoch je pre dvoch veeeľmi hladných :)..do sýta sa najedia aj tri osoby. Víno kvalitné, dobre vychladené.

Tip na izbu: Nebývala som, iba jedla
Dátum pobytu: jún 2016
Poďakujte používateľovi GabrielaH1264.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia VillaRegia, asistent manažéra v zariadení Reštaurácia a Penzión *** Villa Regia.Zodpovedané: 26. júla 2016

Dobrý deň p. Gabriela,

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu pozitívnu a milú recenziu. Sme poctení, že ste boli u nás spokojní. Radi Vás uvítame aj nabudúce.

S pozdravom a prianím príjemného dňa,

Nikola