Recenzované: 17. septembra 2017

Práve som ako otec nevesty absolvoval svadobnú hostinu v priestoroch tohoto hotela. Vyslovujem veľkú spokojnosť s celým priebehom od objednávania cez samotnú hostinu, ubytovanie mladomanželov aj našich pozvaných hostí... Nenašli sme, a čo je pre nás podstatné, ani nikto zo svadobčanov nenašiel ani jeden "šrám", žiadnu chybičku. Ďakujeme! Určite sa tento hotel stane našim kmeňovým pre všetky ďalšie spoločenské akcie v budúcnosti.

Dátum pobytu: september 2017
1  Poďakujte používateľovi rgasko.
Recenzované: 6. januára 2017

Myslim, ze je to velmi pekny a zaroven utulny hotel. Prijemne prostredie a pekne a ciste iby. Ranajky pestre a mila obsluha, ktora sa nam venovala. Je to miesto, kde sa prijemne oddychuje. Ak pojdem do Kosic, asi znovu sem.

Dátum pobytu: november 2016
1  Poďakujte používateľovi Holumi Aqua H.
Recenzované: 10. decembra 2016

Hotel na vysokej ľudskej úrovni
Personál na 1*, milí, ochotní, ústretoví zamestnanci
Apartmán krásny, čistý,
raňajky perfektné s milou obsluhou - naozaj nemáme, čo vytknúť, určite sa ešte vrátime a všetkým odporúčame

Dátum pobytu: december 2016
1  Poďakujte používateľovi tomulec.
Recenzované: 14. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: september 2019