“Skvelý podnik”
Recenzia Nase Bistro

Nase Bistro
Na pozícii č. 11 spomedzi 18 Káva a čaj v Košiciach
Opis: Rozhodnutie otvoriť Naše Bistro v nás tkvelo už pomerne dlho, pretože nám v Košiciach chýbal podnik kde by sme si mohli vkľude posedieť, a aby sa zároveň naša dcéra pohrala. Vízia bola jasná – otvoriť podnik so separátnym kútikom pre rodičov s deťmi a zároveň kaviareň založenú na kvalitnej káve, vlastných “produktoch” – milkshakes, smoothies, limonády a soft drinky.Samozrejmosťou sú chutné raňajky
Zrecenzované: 30. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Bola som tu s kamarátkou na raňajky a boli sme absolútne spokojné. Lievance boli vynikajúce. Majú veľkú ponuku nápojov aj raňajkového menu a koláčov. Je to aj family friendly podnik :) Odporúčam

Poďakujte používateľovi DominikaT560.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Naše B, Majiteľ v zariadení Nase Bistro.Zodpovedané: 31. marca 2018

Ďakujeme krásne, tešíme sa, že ste sa u nás cítili dobre :)

Zrecenzované: 13. augusta 2019

Zrecenzované: 5. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: máj 2018
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Naše B, Majiteľ v zariadení Nase Bistro.Zodpovedané: 7. júna 2018

Zrecenzované: 22. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: apríl 2018
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Naše B, Majiteľ v zariadení Nase Bistro.Zodpovedané: 22. apríla 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Nase Bistro, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Nase Bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!