“Chlapi”

Restart Burger Košice
Na pozícii č. 22 spomedzi 319 Reštaurácie v Košiciach
Opis: V Restart Burger je jedlo našou vášňou, čo je dôvod, prečo naše hamburgery pripravujeme každy deň čerstvé z vyberaných surovín. Naši kuchári denne pripravujú viac ako 30 druhov hamburgerov od nuly. Hamburgery sú vyrábané ručne zo 100% hovädzieho mäsa, ktoré zmiešame s výberom čerstvých surovín a korenenín, pred tým, než plameň grilu na zákazku vytvorí najlepšie chutiaci hamburger práve pre Vás. Preto neváhajte navštíviť niektorú z reštaurácií v Poprade alebo Liptovskom Mikuláši a vychutnať si naše ručne pripravené hamburgery.

Chlapi sa potrebovali riadne najesť, my sme boli voči tomu skeptické, ale nechali sme sa na burger nahovoriť, úprimne nie je to jeden z mojich oblúbených pokrmov, ale prišli sme do pekného podniku s milou obsluhou, výber dobrý a na počudovanie ceny celkom nízke.Potom prišlo to prekvapenie, burger som celý zpráskala a podnik sme navštívili už viac x. Výborné boli!

Dátum návštevy: február 2019
1  Poďakujte používateľovi danica010.

Zrecenzované: 10. septembra 2019

V Košiciach na dobrý burger sa oplatí prísť určite sem.
Už niekoľko ročná spokojnosť, burger stále neznížil kvalitu, nápoje skvelé, obsluha a jedlo tiež. Dobrý podnik aj pre väčšiu skupinu ľudí- miesta dosť:)
Ďakujem :)

3  Poďakujte používateľovi lukas3630.
Zrecenzované: 27. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Keď sme vošli do reštaurácie všetci sme sa potešili, že sme konečne našli typickú americkú reštauráciu. Pekné prostredie, položky na jedálnom lístku pravé americké. Na burgery boli smažené cibulove kolieska tak sme si chceli objednať (tak ako v americkej reštaurácií) cibuľu ako predjedlo. To ale samostatne nepodávajú. BBQ rebierka v lístku vyzerali super, takže sme si ich objednali. Ake prekvapenie! Prišli s kečupom! Servirka nas upozornila, ze je to v lístku napísané. Bolo, ale my sme to prehliadli. Kto by si dal BBQ s kečupom? Očakávali sme že nám prinesú fľaša s rôznymi BBQ omáčkami - tak ako v USA. Veď za tú cenu by si to mohli dovoliť. Už neprideme aj keď burgery boli OK.

Dátum návštevy: júl 2019
2  Poďakujte používateľovi USSlovak.
Zrecenzované: 22. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Do restartu sa radi vraciame, či už s priateľom alebo s partiou. Reštaurácia, ktorá si dlhodobo drží vysoký štandard na Košické pomery. Veľmi sme si obľúbili kuracie krídelká. Lepšie sme v meste zatiaľ nenašli. Na vyber veľa domácich limonádová. Milovníkov rumov poteší skutočne bohatá ponuka rumov z rôznych kútov sveta a za skvele ceny. Sme radi že v Košiciach vznikajú prevádzky takéhoto typu :)

Dátum návštevy: december 2018
1  Poďakujte používateľovi slavkaaaa.
Zrecenzované: 19. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Na vyber mate bravcove rebierka v styroch roznych marinadach. Medove, javorove, bbq a pikantne. Rebierka podavaju v dvoch velkostiach - 300g a 600g. K rebierkam dostanete vyborne dochuteny domaci coleslaw salat, zemiakove lupienky a kecup :) za 10€ odtial odidete napraskany az po usi :) skvely koncept. Drzim palce :)

Dátum návštevy: január 2019
1  Poďakujte používateľovi martinkaprockova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restart Burger Košice, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Restart Burger Košice? Podeľte sa o svoje zážitky!