“Príjemný pracovný obed”

Restart Burger Košice
Na pozícii č. 21 spomedzi 320 Reštaurácie v Košiciach
Opis: V Restart Burger je jedlo našou vášňou, čo je dôvod, prečo naše hamburgery pripravujeme každy deň čerstvé z vyberaných surovín. Naši kuchári denne pripravujú viac ako 30 druhov hamburgerov od nuly. Hamburgery sú vyrábané ručne zo 100% hovädzieho mäsa, ktoré zmiešame s výberom čerstvých surovín a korenenín, pred tým, než plameň grilu na zákazku vytvorí najlepšie chutiaci hamburger práve pre Vás. Preto neváhajte navštíviť niektorú z reštaurácií v Poprade alebo Liptovskom Mikuláši a vychutnať si naše ručne pripravené hamburgery.
Zrecenzované: 13. marca 2018

Veľmi chutné jedlo a príjemná obsluha nám prichystali skvelý pracovný obed, ktorý sme si s kolegami užili.

1  Poďakujte používateľovi TheDanmit.

Zrecenzované: 11. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi dlho mi trvalo, kym som v Kosiciach nasiel podnik, do ktoreho sa rad vratim za umyslom kvalitne sa najest. Odporucam vsetkymi 10timi. Mila obsluha, skvele jedlo, perfektne priestory. Chodievam tam vzdy aspon raz do tyzdna. Skvele miesto, skvely hamburger a o rebierkach ani nehovorim.

1  Poďakujte používateľovi Brutussek.
Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu s manželom na obed a jediné čo vieme povedať ako pozitívum sú pekné priestory. Už dávno som nezažila tak otrávenú, neochotnú a lístkaneznalú obsluhu, burgre katastrofa (mäso pravdepodobne len prihriaté, úplne presušené), “domáca” limonáda bola skôr len voda, množstvo ľadu a trocha citrónu, zima v priestoroch a za tie ceny, nie ďakujem.

Poďakujte používateľovi duniatko.
Zrecenzované: 23. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Pamätám si na moju prvú návštevu v Restart Burger Košice.... po vstupe do priestoru reštaurácie mi hneď oproti vykročila milá čašníčka, ktorá ma privítala s úsmevom na perách ☺️ už vtedy som tušila, že to bude niečo neobyčajné.... obsluha nám vybrala krásny stôl s výhľadom na celú reštauráciu. Celý úvodný dojem doladila k dokonalosti veľmi príjemná hudba. Obsluha jedna z najlepších akú som v Košiciach zažila. Objednali sme si od výborných domácich predjedál, cez domáce hovädzie hamburgre až po lahodné cheesecaky ❤️ všetko čo bolo na stole chutilo očarujúco... Ďakujem, že vznikajú v Košiciach tak kvalitné reštaurácie

Poďakujte používateľovi Wanderer752272.
Zrecenzované: 16. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Hned pri prvej navsteve tejto restauracie som vedel, ze sa tu urcite budem velmi rad vracat. Je to krasne miesto na prezitie peknych chvil so svojou polovickou, priatelmi alebo rodinou kde si kazdy najde to svoje. V Kosiciach je malo restauracii, ktore by v kazdom svojom ponukanom produkte splnali ten najvyssi standart ako to robia prave v Restart Burger Kosice. Ci uz ide o napoje, burgre, rebra alebo dezerty v Restarte do toho davaju svoje srdce a vasen. Navsteva v Restart Burger Kosice Vam urcite zabezpeci kulinarsky zazitok.

Poďakujte používateľovi 335tomask.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restart Burger Košice, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Restart Burger Košice? Podeľte sa o svoje zážitky!