Košice

“Mňam”
Recenzia Soupculture

Soupculture
Na pozícii č. 22 spomedzi 319 Reštaurácie v Košiciach
Opis: Zdravá a chutná polievka v jedlom poháriku.
Opis: Zdravá a chutná polievka v jedlom poháriku.

Menšie občerstvenie formou krásnych a chutných polievok. Polievočky výborné a za dobré ceny. Odporúčam skúsiť :)

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi danica010.

Zrecenzované: 1. augusta 2019

Skvelé občerstvenie, krásny a moderný podnik, skvelé ceny a polievky boli neskutočné, mňam, odporúčame.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi rastik_senko.
Zrecenzované: 21. júla 2019

Reštauráciu som navštívil v case obeda cez víkend s rodinou, predomnou boli dvaja zákazníci, títo si objednali po 4 ks polievok, Obsluhujúci personál bol sám a tak mu vydanie 8ks polievok trvalo 25 minút, veľmi sa snažil ale skôr to nestihol, chlebík v ktorom je polievka je chutný, podľa mňa to je všetko, pretože majú na výber viac ako 4 druhy polievok a 2 druhy /chlebíka teda pohárika / v ktorom servírujú polievku a upečú ho sami ale obsah pohárika je rozmixovaný na kašu, takže napríklad deti mali šošovicovú a ja pomarančovo mrkvovú polievku, ale odlišnosť v chuti bola dosť malá. deti ju takmer vôbec necítili, myslím si že by bolo do budúcnosti vhodné zvážiť či je naozaj nutné celú polievku rozmixovať len kôli tomu aby sa dala vypiť, či nie je lepši riesenie poskytnúť zákaznikovi nejakú ekologickú lyžicu na vylovenie husej časti polievky. podľa mňa v tejto forme nie je možné aby polievka vynikla, deti vraveli po ochutnaní že máme podobnú polievku teda jej chuť. Za mňa hlboký priemer čo sa týka chuti /kvoli mixu/ a aj cena 3,90€ za polievku je určite v tejto forme premrštená. Viac tam nepojdeme zhodli sme sa, pretože niet dôvod opäť sa tam vrátiť.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi 275topan.
Zrecenzované: 20. júna 2019

Výborné, lepší nápad už ani nemohli mať, skvelé :) Neskutočné, chutné, krásne, voňavé! A ani drahé to nebolo!

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi laurikahronska.
Zrecenzované: 31. mája 2019

Boli sme len trošku hladní a potrebovali sme niečo do seba rýchlo šupnúť, mala som chuť na niečo teplé a do cesty nám vbehol tento podnik, pane bože bolo to dokonalé :)

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Natalinka123.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Soupculture, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Soupculture? Podeľte sa o svoje zážitky!