Park v centre mesta

Recenzované: 19. júna 2018
hagar0101
Košický kraj, Slovensko

Recenzované: 13. septembra 2018

Park sa stáva čoraz krajším miestom na oddych a prechádzku. Páči sa mi, že sa tam organizujú rôzne akcie a výstavy, ktoré sú na vysokej úrovni.

Dátum zážitku: máj 2018
Poďakujte používateľovi Banajoe.
Recenzované: 19. júna 2018

Pekná prechádzka meským parkom príjemne osvieži. Treba si však dávať pozor na bezdonovcoch a asociáloch. Bola som tam nimi okradnutá.

Dátum zážitku: máj 2018
Poďakujte používateľovi hagar0101.
Recenzované: 24. marca 2018

Park v centrálnej časti mesta Košíc je čoraz krajší a určite tu urobíte počas leta mnoho krásnych záberov. Škoda, že na ostatné časti mesta vedenia mesta zabudlo skoro úplne...

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi toccata58.
Recenzované: 23. februára 2018

Mestsky Park, je pekne zmodernizovaný, ale mne tam chýba aj to čo bolo v tom parku vynikajúce aj pred cca 40 rokmi

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi lacko49.
Recenzované: 3. augusta 2017

príjemná prechádzka v parku, v jednej časti je jazero a kvetinové záhony, v druhej časti sú zasa preliezky pre deti a stroje na cvičenie pre dospelých. Celkovo som mal z parku veľmi dobrý dojem.

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi Roman K.