Recenzované: 1. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel, ktorý si udáva 4 hviezdy. Absolútne žiaden servis. Po 22.hod si nekúpite ani pohár vody. Čo je možné riešiť napríklad zásobenim recepcie ( základne nápoje ). Alebo automatom, keď už si hotel, ktorý ma okolo 100 izieb nevie dovoliť mat otvorený bar. Boli sme ubytovaní v junior suite - nábytok starý, zničený, dolámaný. Nefunkčná klimatizácia. Treba refreshnut interier, alebo znížiť cenu ubytovania.
Mini bar sa počas 3.dni ani jeden krát nedoplnil.
Raňajky - priemerné.

Škoda. Hotel ma veľký potenciál, nakoľko je blízko centra a ma aj veľké konferenčné miestnosti.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi mzvrskovcova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinG6085, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 8. februára 2019

Dobrý deň,

na začiatok by som sa Vám rád poďakoval za využitie služieb hotela Yasmin Košice pre Váš pobyt. Za nedostatky, ktoré v hoteli máme sa ospravedlňujem. Od začiatku roka sa venujeme zmenou spočívajúcou v zásobení recepcie základnými alko a nealko nápojmi, funkčnosti klimatizácii či výmenou nábytku na izbách vyššieho štandardu. Minibary doplňujeme hosťom každý deň, preto sa ospravedlňujeme za pochybenie ľudského faktoru. Nakoľko našou najvyššou prioritou je spokojnosť zákazníka, v budúcnosti sa budeme snažiť týmto nedostatkom predísť. Verím, že pri najbližšej ceste Vám našimi službami pobyt spríjemníme.

Martin

Recenzované: 13. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekný hotel s príjemným a ochotným personálom. Dievčatá na recepcii boli naozaj veľmi zlaté. Čisté izby, dostupné parkovanie, pekný výhľad, ticho, wellnes, fitness centrum a naozaj jedny z najlepších hotelových raňajok aké som mala. Široký výber jedál a ochotná milá obsluha. Naozaj vrelo odporúčam a ak prídem opäť do Košíc, ubytujem sa tu rada zas.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi danka_hadanka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinG6085, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 22. februára 2019

Dobrý deň,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie . Veľmi nás teší Vaša príjemná skúsenosť. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou.

Tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.

Marketing manager

Recenzované: 23. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel s prijemnym prostredim a dobrym jedlom avsak podla mna prilis vysokymi cenami. V porovnani s porovnatelnymi hotelmi v Ceskej republike napr. aj v Prahe je ubytovanie drahsie. Uplne od veci je uctovanie samostatne za ranajky cca 10 Eur pri 100 Eur za ubytovanie. Myslim ze to pri tej cene nie je az tak vynimocne.

Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi EricS4266.

Dobrý deň,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vašu námietku na vysokú cenu rešpektujeme. Cenu sa snažíme vyvažovať poskytnutými službami, ktoré neustále zlepšujeme.

Tešíme sa na Vašu návštebu v budúcnosti.

Recenzované: 14. júla 2018

Naozaj super hotel, hoci skutočne len priemerné ranajky.
Izba, kupelna naozaj super. Presonal by som obzvlasť pochválil - naozaj perfekt.
Mal som po prvý raz požičaný bicykel - bez akéhokoľvek problému za super cenu.
V aute som mal "naložené" drahé veci - personál to okamžite riešil a umiestnil auto do garáže.
Naozaj perfekt - veľmi často trávim čas po hoteloch - a toto bolo voac ako super.
ďakujem !

Tip na izbu: výhľad na staré mesto
Dátum pobytu: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi JanM5119.

Milý Jan M,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie našich služieb. Veľmi nás teší Vaša príjemná skúsenosť. Tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.

Recenzované: 8. marca 2018 cez mobilné zariadenie

S hotelom som bol spokojny ja ako aj vsetci kolegovia. Izby boli pekne upratane a ciste. Clovek sa v nej dobre citil. Kupekna (nielen nasa ale aj ostatne) boli velmi priestranne a ciste. Na izbe nam nic zvlast nevadilo. Hotel hodnotim ako jeden z lepsich. A cena za ubytovanie bola tiez velmi velmi prijatelna.

Dátum pobytu: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi Romco211.

Dobrý deň,

ďakujeme za kladné hodnotenie. Radi privítame Vás aj vašich kolegov.