Košice
Recenzované: 14. júla 2018

Naozaj super hotel, hoci skutočne len priemerné ranajky.
Izba, kupelna naozaj super. Presonal by som obzvlasť pochválil - naozaj perfekt.
Mal som po prvý raz požičaný bicykel - bez akéhokoľvek problému za super cenu.
V aute som mal "naložené" drahé veci - personál to okamžite riešil a umiestnil auto do garáže.
Naozaj perfekt - veľmi často trávim čas po hoteloch - a toto bolo voac ako super.
ďakujem !

Tip na izbu: výhľad na staré mesto
Dátum pobytu: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi JanM5119.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinG6085, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 22. februára 2019

Milý Jan M,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie našich služieb. Veľmi nás teší Vaša príjemná skúsenosť. Tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.

Martin Grega

Recenzované: 8. marca 2018 cez mobilné zariadenie

S hotelom som bol spokojny ja ako aj vsetci kolegovia. Izby boli pekne upratane a ciste. Clovek sa v nej dobre citil. Kupekna (nielen nasa ale aj ostatne) boli velmi priestranne a ciste. Na izbe nam nic zvlast nevadilo. Hotel hodnotim ako jeden z lepsich. A cena za ubytovanie bola tiez velmi velmi prijatelna.

Dátum pobytu: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi Romco211.

Dobrý deň,

ďakujeme za kladné hodnotenie. Radi privítame Vás aj vašich kolegov.

Martin Grega

Recenzované: 6. marca 2018

Tento hotel navštevujem už niekoľko rokov, takmer na týždennej báze. V Košiciach je pre mňa No.1. Ubytovanie je v pekných, čistých dizajnových izbách. Vybavenie izieb spĺňa štandard 4 hviezdičkového hotela. Pre mňa je dôležité hlavne pohodlie, bezplatne a kvalitné WiFi pripojenie a taktiež doplnkové služby akým je room servis alebo zabezpečenie transportu.
Tiež pozitívne hodnotím „gastro“ služby. Ponuka raňajok je bohatá, zodpovedajúca 4* štandardu, navyše význačná ponukou lahôdkových jedál a s takým ruským vajcom si zaspomínate na časy minulé . Ponuka reštaurácie Yasmín je zaujímavá aj v čase obeda, a aj a la carte . Jedlo je pestré a chutné. Každý si vyberie svoje, či už mäsové jedlá, cestoviny i šaláty. Reštaurácia je vhodná aj na organizovanie pracovných obedov a v letnom období na príjemne trávený čas v hotelovej záhrade a terase reštaurácie. Samozrejme netreba opomenúť steak house Montana s vynikajúcou ponukou chutných steakov pripravovaných naozaj profesionálne a na úrovni. V Montane sa zakončuje večer, po dobrom steaku, pri drinku a v spoločnosti príjemnej obsluhy.
Obdobie posledného polroka si všímam na mňa pozitívne vplývajúce zmeny. Izby začali mať svoju špecifickú príjemnú vôňu, na izbách pribudli menovky s menami chyžných, recepčné a obsluhujúci personál má príjemnejšie vystupovanie, gastronómia nadobudla konečne potrebnú kvalitu a každým týždňom je možne si všimnúť ako pribúdajú drobné detaily, v podobe nového porcelánu v reštaurácii, dekoračných prvkov, kvetín, a stále novými službami. Mne sa tento hotel stáva, viac a viac osobnejším.
Som veľmi rád, že vedeniu a personálu záleží na tom, aby sa hostia cítili v hoteli dobre a aby mal pre nich príjemné špecifiká v podobe detailov a služieb. Samozrejme stále je čo zlepšovať , vždy je priestor prinášať novú pridanú hodnotu pre hostí a hlavne je veľa práce v prístupe a profesionalizácii obsluhujúceho personálu najmä v reštaurácii. Ako jediné mínus v Yasmíne vnímam wellness, jeho prostredie a veľkosť. Mohol by byť umiestnený v inej časti hotela a mať aspoň menší bazén.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi salesak.
Recenzované: 3. marca 2018

Prečo Yasmín a nie Jasmín obsluha, je dobrá izby čisté dá sa tam dobre a pohodlne vyspať odporúčam výhoda je aj v tom, že má vlastnú reštauráciu kde sa dá dobré najesť, porcie sú dobré chutné a cena je primeraná

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi lacko49.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinG6085, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 8. februára 2019

Dobrý deň,

ďakujeme za hodnotenie. Tešíme sa na opätovné stretnutie.

Martin

Recenzované: 27. decembra 2017

Hotel som vyuzila pocas sluzobnej cesty, izba bola dostatocne velka a taktiez kupelna. Krasny vyhlad na mesto. Na ranajky velmi siroky vyber. Lokalita dobra, kusok do centra.
S parkovanim auta nebol problem.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi conquest21.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YasminManagement, Manažér v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 1. februára 2018

Milá Conquest21,

Zoltán Szegedy, obchodný manažér