Najnižšie ceny vášho pobytu
Hotels.com105 USD
Priceline109 USD
FindHotel120 USD
Zobraziťvšetkých 14 ponúk
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 3. marca 2018

Prečo Yasmín a nie Jasmín obsluha, je dobrá izby čisté dá sa tam dobre a pohodlne vyspať odporúčam výhoda je aj v tom, že má vlastnú reštauráciu kde sa dá dobré najesť, porcie sú dobré chutné a cena je primeraná

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi lacko49.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MartinG6085, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 8. februára 2019

Dobrý deň,

ďakujeme za hodnotenie. Tešíme sa na opätovné stretnutie.

Martin
Marketing Manager

Recenzované: 28. decembra 2017

Hotel som vyuzila pocas sluzobnej cesty, izba bola dostatocne velka a taktiez kupelna. Krasny vyhlad na mesto. Na ranajky velmi siroky vyber. Lokalita dobra, kusok do centra.
S parkovanim auta nebol problem.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi conquest21.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YasminManagement, Manažér v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 1. februára 2018

Milá Conquest21,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie našich služieb. Veľmi nás teší Vaša príjemná skúsenosť. Tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.

Zoltán Szegedy, obchodný manažér

Recenzované: 16. októbra 2017

Prach na poličke pod TV a pod poličkou. Dlažba v kúpeľni sa lepila. V sprchovom kúte boli kachličky výrazne zanesené vodným kameňom.
Postele extrémne mäkké, absolútne nepohodlné tým pádom a nezdravé. V izbe bolo extrémne teplo, pričom nebolo možné pustiť klímu tak, aby sa izba schladila. Hoci vonku bolo 10 stupňov, v izbe sme sa kvôli teplu nevyspali.
Raňajky na úroveň hotela 4* a cenu 15 eur na osobu výrazne slabý. Slabý výber jedla, práškový džús, pomalá obsluha.
Som zvyknutá využívať služby 4*a 5*, toto bolo to najslabšie, čo som zažila za posledné roky.
Pozitívum - dostatok parkovacích miest.

Dátum pobytu: október 2017
1  Poďakujte používateľovi ivahor78.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YasminManagement, Manažér v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 18. októbra 2017

Milá Ivana,
Ďakujeme za Vaše ohodnotenie nášho hotela, ktoré nás ale aj veľmi mrzí z dôvodu nepríjemnej skúsenosti. Samozrejme aj negatívny ohlas má svoje pozitíva a motivuje nás zdokonalovať naše služby. Investície do rôznych oblastí hotela je živý cyklus, ktorými sa snažíme rôzne technické a ergonomické nedostatky eliminovať, veľa z toho sa nám už podarilo dokončiť, ale máme pred sebou ešte veľa práce. Náš hotel už prešiel na zimný režim, kedy chladenie v slnečných poobedňajších hodinách je už menej efektívne. Bufetové raňajky v našom hoteli hostia hodnotia veľmi pozitívne, uisťujeme Vás, že džúsy podávame naozaj kvalitné, v prípade záujmu ponúkame aj čerstvé fresh verzie z rôzneho ovocia. Parkovacích miest je naozaj dostatok pre všetkých hostí a sú poskytnuté v rámci ubytovania alebo návštevy hotela bezplatne. Ďakujeme za pochopenie
Zoltán Szegedy, obchodný manažér

Recenzované: 12. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Dobre situovany hotel s peknym vyhladom na Kosice.
Dostatok parkovacich miest. Recepcna posobila ako by bola 2den v praci. O baliku sluzieb, ktory sme rezervovali nemala ani ponatia, ani prehlad. Izby uz maju svoje prezite, chyzna by mohla aj pocas pobytu pretriet zrkadlo a stol od prachu. Ponuka minibaru - velmi slusna, ceny trocha mimo realitu. Fitko dobre zariadene, Wellness s 2 saunami je trocha mensie na hotel danych rozmerov... pre 4-6 vsak staci. Ranajky su dobre, sirsi vyber ,,cerstveho" peciva a zrnkova kava namiesto instantnej, by ich urobil top!
3* standard hotela s pomerom kvalita/cena.

Dátum pobytu: jún 2017
Poďakujte používateľovi PeterKLNK.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YasminManagement, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 19. júna 2017

Dobrý deň prajem,

radi by sme sa Vám poďakovali za Váš pobyt u nás aj za hodnotenie nášho hotela, aj keď bol viac menej kritický. Samozrejme Váš názor akceptujeme a budeme sa naďalej snažiť aby všetci hostia, ktorí nás navštívia odchádzali spokojní.
Tešíme sa na Vašu budúcu návštevu!

Zoltán Szegedy
Junior Sales manager

Recenzované: 20. apríla 2017

S hotelom sme boli absolútne spokojní...mali sme síce neskutočne teplo pri príchode do izby ale vzhľadom na to, že počasie je stále chladné, klíma funguje ešte v zimnom režime. To nehodnotím ako mínus. Raňajkový bufet skvelý, personál na úrovni.

Dátum pobytu: marec 2017
Poďakujte používateľovi ardah987.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YasminManagement, Manažér v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 24. apríla 2017

Milý ardah987,

ďakujeme za Vašu recenziu a spätnú väzbu o Vašom pobyte u nás. Veľmi nás teší, že ste s našimi službami boli absolútne spokojní. Režim kúrenia a chladenia izieb je u nás prispôsobený aktuálnemu počasiu, aj keď je faktom, že pri chladných ránach a večeroch a teplejších dňoch to nie je vždy úplne optimálne pri vstupe na izbu, ale teplotu Vám vieme kedykoľvek upravovať počas Vášho pobytu na požiadanie.
Veríme, že sa k nám kedykoľvek radi vrátite a my samozrejme vždy poskytneme najvyššiu možnú úroveň služieb pre Váš maximálny komfort.
Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Norbert Molnár
Sales&Marketing Manager