Recenzované: 27. decembra 2017

Hotel som vyuzila pocas sluzobnej cesty, izba bola dostatocne velka a taktiez kupelna. Krasny vyhlad na mesto. Na ranajky velmi siroky vyber. Lokalita dobra, kusok do centra.
S parkovanim auta nebol problem.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi conquest21.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YasminManagement, Manažér v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 1. februára 2018

Milá Conquest21,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie našich služieb. Veľmi nás teší Vaša príjemná skúsenosť. Tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.

Zoltán Szegedy, obchodný manažér

Recenzované: 16. októbra 2017

Prach na poličke pod TV a pod poličkou. Dlažba v kúpeľni sa lepila. V sprchovom kúte boli kachličky výrazne zanesené vodným kameňom.
Postele extrémne mäkké, absolútne nepohodlné tým pádom a nezdravé. V izbe bolo extrémne teplo, pričom nebolo možné pustiť klímu tak, aby sa izba schladila. Hoci vonku bolo 10 stupňov, v izbe sme sa kvôli teplu nevyspali.
Raňajky na úroveň hotela 4* a cenu 15 eur na osobu výrazne slabý. Slabý výber jedla, práškový džús, pomalá obsluha.
Som zvyknutá využívať služby 4*a 5*, toto bolo to najslabšie, čo som zažila za posledné roky.
Pozitívum - dostatok parkovacích miest.

Dátum pobytu: október 2017
1  Poďakujte používateľovi ivahor78.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YasminManagement, Manažér v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 18. októbra 2017

Milá Ivana,
Ďakujeme za Vaše ohodnotenie nášho hotela, ktoré nás ale aj veľmi mrzí z dôvodu nepríjemnej skúsenosti. Samozrejme aj negatívny ohlas má svoje pozitíva a motivuje nás zdokonalovať naše služby. Investície do rôznych oblastí hotela je živý cyklus, ktorými sa snažíme rôzne technické a ergonomické nedostatky eliminovať, veľa z toho sa nám už podarilo dokončiť, ale máme pred sebou ešte veľa práce. Náš hotel už prešiel na zimný režim, kedy chladenie v slnečných poobedňajších hodinách je už menej efektívne. Bufetové raňajky v našom hoteli hostia hodnotia veľmi pozitívne, uisťujeme Vás, že džúsy podávame naozaj kvalitné, v prípade záujmu ponúkame aj čerstvé fresh verzie z rôzneho ovocia. Parkovacích miest je naozaj dostatok pre všetkých hostí a sú poskytnuté v rámci ubytovania alebo návštevy hotela bezplatne. Ďakujeme za pochopenie
Zoltán Szegedy, obchodný manažér

Recenzované: 12. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Dobre situovany hotel s peknym vyhladom na Kosice.
Dostatok parkovacich miest. Recepcna posobila ako by bola 2den v praci. O baliku sluzieb, ktory sme rezervovali nemala ani ponatia, ani prehlad. Izby uz maju svoje prezite, chyzna by mohla aj pocas pobytu pretriet zrkadlo a stol od prachu. Ponuka minibaru - velmi slusna, ceny trocha mimo realitu. Fitko dobre zariadene, Wellness s 2 saunami je trocha mensie na hotel danych rozmerov... pre 4-6 vsak staci. Ranajky su dobre, sirsi vyber ,,cerstveho" peciva a zrnkova kava namiesto instantnej, by ich urobil top!
3* standard hotela s pomerom kvalita/cena.

Dátum pobytu: jún 2017
Poďakujte používateľovi PeterKLNK.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YasminManagement, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 19. júna 2017

Dobrý deň prajem,

radi by sme sa Vám poďakovali za Váš pobyt u nás aj za hodnotenie nášho hotela, aj keď bol viac menej kritický. Samozrejme Váš názor akceptujeme a budeme sa naďalej snažiť aby všetci hostia, ktorí nás navštívia odchádzali spokojní.
Tešíme sa na Vašu budúcu návštevu!

Zoltán Szegedy
Junior Sales manager

Recenzované: 20. apríla 2017

S hotelom sme boli absolútne spokojní...mali sme síce neskutočne teplo pri príchode do izby ale vzhľadom na to, že počasie je stále chladné, klíma funguje ešte v zimnom režime. To nehodnotím ako mínus. Raňajkový bufet skvelý, personál na úrovni.

Dátum pobytu: marec 2017
Poďakujte používateľovi ardah987.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YasminManagement, Manažér v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 24. apríla 2017

Milý ardah987,

ďakujeme za Vašu recenziu a spätnú väzbu o Vašom pobyte u nás. Veľmi nás teší, že ste s našimi službami boli absolútne spokojní. Režim kúrenia a chladenia izieb je u nás prispôsobený aktuálnemu počasiu, aj keď je faktom, že pri chladných ránach a večeroch a teplejších dňoch to nie je vždy úplne optimálne pri vstupe na izbu, ale teplotu Vám vieme kedykoľvek upravovať počas Vášho pobytu na požiadanie.
Veríme, že sa k nám kedykoľvek radi vrátite a my samozrejme vždy poskytneme najvyššiu možnú úroveň služieb pre Váš maximálny komfort.
Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Norbert Molnár
Sales&Marketing Manager

Recenzované: 6. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Pre mna osobne je toto najlepsi hotel v Kosiciach. Izby su ciste, pekne, servis v hoteli je na urovni, a ludia su minoriadne mily. Restauracia je absolutne v poriadku. Vzdy ked cestujem do Kosic byvame tu, a je to uz od roku 2010. A nemienim to menit. Dakujem hotel Yasmin za vzdy uzasny servis.

Dátum pobytu: marec 2017
Poďakujte používateľovi adnanhamzic.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YasminManagement, Manažér v zariadení Hotel Yasmin Košice.Zodpovedané: 20. marca 2017

Milý adnanhamzic,

sme Vám nesmierne vdační za Vašu lojalitu a vernosť nášmu hotelu už 7. rok. Veľmi nás teší, že ste s komfortom u nás ako aj s našimi službami spokojný a vnímate ich pozitívne. Vaše vyjadrenie pôsobí motivačne pre nás a budeme vždy poskytovať naše služby na najvyššej možnej úrovni, aby ste od nás vždy odchádzali s rovnakými dojmami.
Neváhajte nás kedykoľvek navštíviť aj v budúcnosti, a my zaručujeme, že vždy urobíme maximum pre Váš komfort!

S úctou
Norbert Molnár