“Kávy sveta - ďakujem neprosím”
Recenzia Kávy Sveta

Kávy Sveta
Na pozícii č. 64 spomedzi 315 Reštaurácie v Košiciach
Opis: Priateľská, útulná kaviareň s uvoľnenou atmosférou, dobrou hudbou a viac ako 50 rôznymi variáciami pre kávu a viac ako 30 druhov čajov. Servírujeme naše vlastné pečené raňajky, a to aj počas dňa. Nájdete tu občerstvenie, rýchle uhryznutie a krásne vína. Určite stojí za návštevu (podľa našich zákazníkov).
Zrecenzované: 29. marca 2018

Navštívili sme tento podnik náhodou. od momentu ako sme do kaviarne vošli bolo to len zlé a ešte horšie. Vstup - zarosené dvere, plno ľudí, vydýchaný vzduch. Nápojový lístok obsahuje také neuveriteľné množstvo káv a čajov, že máte čo robiť ak si chcete niečo vybrať, obsluha bola len o málo viac ako neochotná poradiť nám. Roky pijem ristretko, ale také odporné som ešte nepil. Pripadalo mi to ako viac krát použitá káva. Pohár na vodu špinavý, toalety špinavé smradľavé, stôl obsluha ani neutrela, obsluha mrzutá. na kávu Oblečenie čašničky ani nekomentujem. Celé zle. Sem už na kávu isto neprídem.

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi KosicanJ.

Zrecenzované: 29. januára 2018

Odporúčam všetkým, ktorí si chcú posedieť v príjemnom prostredí pri vynikajúcej káve. Na výber je veľa možností a obsluha s radosťou pomôže pri výbere najlepšej kávy, ktorá vám najviac sadne :)

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi DanielaL3923.
Zrecenzované: 23. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Obľúbené miesto s vynikajúcou kávou a horúcou čokoládou. Nie obyčajné presso, ale ochutnajte kávu s pôvodom. Výborná je Nikaragujská tabaková, malé espresso, keď ochutnáte, iné si už nedáte. Nevýhoda je pomerne častá výmena obsluhujúceho personálu, rýchlo spoznáte profesionálny prístup. Prostredie s tichou hudbou príjemné. Nevyvreskuje na vás rádio FM. Koláčiky ku káve sú domáce, čerstvé a veľmi chutné. Odporúčam ochutnať, ak strávite čas v Košiciach.

Poďakujte používateľovi ingrid772015.
Zrecenzované: 8. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi velmo velmi zle..tu kaviaren treba zavriet!!!!!obsluha hrozna,fujjjj..som Chorvat ale to som este nikdy ne dožil..!!!!!!hnusssssss

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi Božidar S.
Zrecenzované: 15. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Áno, nie je káva ako káva, ale komu sa má chcieť listovať v 40 stranovom výbere. Obsluhe by som odporúčala absolvovať kurz príjemného správania. Viac sa tu nezastavím.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi 252vierab.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kávy Sveta, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Kávy Sveta? Podeľte sa o svoje zážitky!