Košice

“Všetko bolo na jednotku”
Recenzia Ryba

Ryba
Na pozícii č. 30 spomedzi 319 Reštaurácie v Košiciach
Zrecenzované: 15. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Našu večeru sme začali s predjedlami ako lososový tatarák, treska klasická a pikantná. Na pitie fľaša Prosecca, ktoré bolo lahodné a správne vychladené. Prípravu hlavných chodov sme mohli pozorovať priamo z miesta, pretože kuchyňa sa nachádza pár metrov od stolov pre zákazníkov. Objednali sme si rôzne dobroty..losos, tuniak, tanier pána Rybu, šalát a iné. Ako dezert sa osvedčil čokoládový koláčik a panna cotta. S obsluhou sme boli viac menej spokojný a určite sa vrátime opäť.

Poďakujte používateľovi Banajoe.

Zrecenzované: 12. augusta 2019

Losos absolutne skvelý, ale príloha ... ako možno by mi to až tak nevadilo, pokiaľ ceny by boli aspoň o polovicu nižšie.
Pomer cena - jedlo by bolo potrebné trošku vylepšiť.

Poďakujte používateľovi Zuzana_traveler.
Zrecenzované: 27. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Rozhodli sme sa sem ist na obed a boli sme milo prekvapeni. Jedlo bolo fajn porcie dostacujuce ak si date aj prilohu, ale jedno bolo velmi dobre a vysperkovane,no druhe akoby go robil niekto iny, nebolo take ochutene a tak dobre pripravene preto davam 1 bod dole. Obsluha pola mila a preto stale mozem odporucit tuto restauracia na n ochutnanie

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi losty2019.
Zrecenzované: 26. júla 2019

Problém nie je až tak v chuti jedla, ako v samotnom koncepte podniku. Cenovo sa nachádzame niekde v oblasti fancy reštaurácie (aj veľkosťou porcie) a paradoxne službami sme v oblasti bufetu.
Pri oboch návštevách sme mali vskutku zlé skúsenosti s obsluhou. V prvom prípade sme boli asi jediní zákazníci v podniku, ale to že niekde nastala chyba sme vytušili keď na nás čašníci zazerali (nie v pejoratívnom zmysle, dokonca tuším na nás ukazovali prstami) a niečo si šuškali. Keď to začalo byť extrémne nepríjmné sami sme sa zdvihli a išli sa opýtať čo sa stalo, namiesto toho aby k nám prišla obsluha a zdvorilo sa opýtala (v ideálnom svete by to vyriešili sami bez toho aby sme vedeli, že sa vôbec niečo stalo).
V druhom prípade sa čašníci opäť pomýlili a na stôl nám ešte pred hlavným chodom doniesli malú misku so štyroma krevetami v omáčke, na čo sme si pomysleli, že milá pozornosť podniku. Po tom čo sme jedlo skonzumovali vysvitlo, že sa čašníci pomýlili a budeme to musieť zaplatiť (bavíme sa o 7€).
V podniku kde si za jedlo pýtajú 14€, čo mi v Košiciach príde extrémne drahé, by mali aspoň dozrieť na to nech sa takéto faux pas nestávajú. A vrcholom mi príde, že za malý džbán vody si pýtajú 2€. V tejto cenovej hladine by si snáď už takéto poplatky mohli odpustiť.
Paella nebola zlá, ale za 40€ účet a pokazený večer to nestálo.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Miroslava S.
Zrecenzované: 18. júna 2019

Jedným slovom paráda. Skôr bistro ako reštaurácia, ale to je úplne jedno. Nápad, atmosféra, ale najmä jedlo, ktoré uspokojí aj náročnejšieho gastromilovníka. Šli sme raz na skúšku, vracali sme sa dovtedy, kým sme neochutnali každú položku z menu, a vždy spokojnosť.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi palog693.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Ryba, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Ryba? Podeľte sa o svoje zážitky!