skvelá zábava pre deti

miesto určené pre relax s dětmi, zabavia sa tam aj tí najmenší ... veľké plus, sú živé zvieratká... viac informácií

Recenzované: 7. augusta 2018
Peter H
Chomutov, Česká republika
Dosť veľké sklamanie

Areál je pekný, no pre deti nevhodný a už vôbec nie pre malé deti. Doslova všetko si tam žiada... viac informácií

Recenzované: 5. augusta 2018
dadusik03
Prešov, Slovensko

Recenzované: 23. februára 2018

Detský areál Anička je na výbornom mieste, na okraji Košíc a, že je opravená, a nachádza sa neďaleko aj reštaurácia

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi lacko49.
Recenzované: 11. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Perfektené miesto pre deti. Je tu plno preliezok, badmintonové ihrisko, ping pongový stôl, bludisko, minigolf ... Najnovšie tam urobili takú minifarmu s rôznymi druhmi zvierat. Dá sa tam kúpiť aj jedlo, aj pitie v takom mini pohostinstve. Rozhodne tam odporúčam s deťmi ísť, ja som tam chodil keď som bol malý tiež, neskôr aj ako starší s deťmi a nikdy nikto neodišiel nespokojný.

Dátum zážitku: august 2016
2  Poďakujte používateľovi hjvg11.
Recenzované: 5. júna 2019

Dátum zážitku: máj 2019