Recenzované: 10. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Kusok od centra, 2 minuty od Hlavnej ulice
Bohate ranajky - od palaciniek po nas oblubeny chlebik vo vajicku, klasicka prazenica a parky ale aj toasty a ovocie
Prijemne a ciste izby
Mily personal, 24 hodin recepcia

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Zuzkaphoto77.
Recenzované: 19. augusta 2018

Zvykneme sa ubytovávať v hoteli, avšak penzión zaujal svojou super polohou hneď pri Hlavnej ulici v historickom centre mesta, veľmi dobrou cenou s raňajkami na centrum a najmä parkovaním (aj podzemným, aj na dvore). Penzión mal úroveň ako 3 hviezdičkový hotel, boli sme veľmi spokojní. Parkovanie sa pripláca za veľmi prijateľnú cenu 7 eur. Niektoré izby majú klimatizáciu (treba vyžiadať), tú je možné používať za poplatok 5 eur. K dispozícii je aj ventilátor. Personál super. Penzión je bezpečný, takmer oproti policajnej stanice, vstupuje sa na zazvonenie, čo tiež zvyšuje pocit bezpečnosti. K dispozícii bola aj chladnička s minibarom. Fén nebol na izbe, iba na recepcii. Jediné mínus - trochu tenké steny. Raňajky tiež fajn. Vzhľadom k cene naozaj veľmi dobré a určite by som som volila toto ubytovanie aj pri ďalšej návšteve mesta a ubytovanie odporúčam.

Tip na izbu: V prípade horúčav si vyžiadať izbu s klimatizáciou
Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi nicky60.
Recenzované: 25. júla 2018

Na mojich pracovných cestách v Košiciach som bola ubytovaná vždy v Beryle. Penzión je blízko centra mesta, vchod sa nachádza na bočnej ulici. Servis je na vysokej úrovni a ponúka veľmi chutné raňajky.

Tip na izbu: Neberte izbu pri reštaurácii, ale radšej na poschodí
Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi weronu.
Recenzované: 21. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Na začiatku som sa bála vystriedat hotel za penzion ale ostala som milo prekvapená servisom na vysokej úrovni ,čistotou izieb a vždy pripraveným personalom na akúkoľvek požiadavku ......ďakujem za krásne stravene 3 dni a raňajky pochvaľujem 5 hviezdičkami

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi monycahr76.
Recenzované: 26. februára 2018

Pohodový penziónik v centre mesta, primerané ceny a dobrá kvalita. Chutné raňajky s dobrým výberom, pohodlná posteľ. Trochu škoda, že Wi-Fi nie je stabilnejšie, občasné výpadky nie sú veľmi príjemné. V každom prípade jasná voľba pri pracovnej ceste do Košíc.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi julovalasky.