Košice
Recenzované: 28. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme v hoteli ubytovani od 16.-18.11.2018 Vsetko bolo skvele az doteraz !!!
Na konci ubytovanie sme si zarezervovali samostatne izby od 29-31.12.2018 s tym ze 31.12. Silvester budeme v rodinnom apartmane.
Zial recepcna nam nezarezervovala rodinny apartman iba izby do Silvestra.
Nakolko sme to riesiili priamo pri odhlaseni s recepcnou tak nemame doklad a podla pana menezera sa s tym uz neda nic robit lebo su plny.
Chcem sa im podakovat za znicenu rodinnu dovolenku, kzoru mam raz za 4 roky na Silvestra a za pokazeny meninovy darcek pre manzelku. Zaroven za vsetky naklady, ktore sme si zaplatili ( listky, rezervacie escape room,...). Dufam, ze pani recepcna uz bude poucena, ze si maju hostia rezervovat pobyty nie u nej, ale cez email a pan manager do buducna ponukne niekomu nejaku kompenzaciu za takuto situaciu. Nie ako nam len ze ho to mrziii.

Este raz Vam dakujeme

Dátum pobytu: december 2018
1  Poďakujte používateľovi Misura_Filip.
Recenzované: 5. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Pobyt v tomto hoteli bol príjemný, izby priestranná a čistá. Personál milý a raňajky veľmi chutné, vždy bolo z čoho vyberať.

Mínusy:na izbe mi chýbal kávový set a klimatizácia. Televízor mal veľmi zrnitý obraz, takže večerné sledovanie TV som musela zavrhnúť.

Celkovo to však je príjemný hotel v centre mesta a mínusy pokladám za detaily.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi Zaneta90.
Recenzované: 29. marca 2018

V rámci spoznávania nových častí Košíc sme sa zastavili na obed v reštaurácii hotela Zlatý Dukát. Po trochu rozpačitom vstupe do budovy, kde nebolo úplne jasné kde sa reštaurácia nachádza, nás prekvapil príjemný vkusný interiér s peknou výstavou skla upravovaného. Jedlo bolo vynikajúce, obsluha rýchla, pohotová aj keď trochu zbytočne škrobená. Veľké prekvapenie boli toalety. Boli vytvorené veľkoryso z kvalitným dizajnom.
skutočne nie je čo vytknúť tejto reštaurácii. Veľmi radi sa vrátime.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi KosicanJ.
Recenzované: 24. marca 2018

Nádherné moderné priestory, skvelý design, distigvovaná obsluha, príjemné prostredie a výborná kuchyňa za dostupné ceny, zariadenie reštaurácie esteticky doplńa bohatá zbierka umeleckého skla z rôznych období, pri vchode naopak - dobové vykopávky a jedinečné sklenené prekrytie odhaľuje autentické časti starých Košíc, báječný dojem...

Tip na izbu: každá z izieb je nielen krásna, ale aj veľmi kvalitná. volil by som izbu situovanú do centrálnej pešej zóny
Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi toccata58.
Recenzované: 8. decembra 2017

Pár rokov som v tomto hoteli nebol, poloha je super, v úplnom centre mesta. Autom sa to hľadá trochu ťažšie, tak odporúčam pred príjazdom zavolať na recepciu a nechať si cestu vysvetliť. V priestoroch hotela je umiestnená veľmi pekná zbierka skla, ktorá myslím patrí majiteľovi.... Pod hotelom sú pivničné priestory, upravené na na útulnú vinotéku (kedysy koňakový a Champagne klub...). Recepčné sú príjemné a ochotné. Izby sú priestranné....len možno by som už zainvestoval troch do nových svietidiel či tapiet. Po rokoch by to chcelo trochu oživiť a zmodernizovať.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi PeterK8203.