146 USD
138 USD
Bristol Hotel(Košice)
117 USD
  • Bezplatné parkovanie
Penzion Horse Inn(Košice)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
69 USD
80 USD
Priceline
  • Reštaurácia
Upozornenie na zľavy! 11 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 11 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (90 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

108 USD
80 USD
  • Reštaurácia
Zrecenzované: 24. marca 2018

Nádherné moderné priestory, skvelý design, distigvovaná obsluha, príjemné prostredie a výborná kuchyňa za dostupné ceny, zariadenie reštaurácie esteticky doplńa bohatá zbierka umeleckého skla z rôznych období, pri vchode naopak - dobové vykopávky a jedinečné sklenené prekrytie odhaľuje autentické časti starých Košíc, báječný dojem...

Tip na izbu: každá z izieb je nielen krásna, ale aj veľmi kvalitná. volil by som izbu situovanú do centrálnej pešej zóny
  • Termín ubytovania: marec 2018, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi toccata58.
Zrecenzované: 8. decembra 2017

Pár rokov som v tomto hoteli nebol, poloha je super, v úplnom centre mesta. Autom sa to hľadá trochu ťažšie, tak odporúčam pred príjazdom zavolať na recepciu a nechať si cestu vysvetliť. V priestoroch hotela je umiestnená veľmi pekná zbierka skla, ktorá myslím patrí majiteľovi.... Pod hotelom sú pivničné priestory, upravené na na útulnú vinotéku (kedysy koňakový a Champagne klub...). Recepčné sú príjemné a ochotné. Izby sú priestranné....len možno by som už zainvestoval troch do nových svietidiel či tapiet. Po rokoch by to chcelo trochu oživiť a zmodernizovať.

• Termín ubytovania: november 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Peter K.
Zrecenzované: 15. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Dobra ponuka, ochotny personal. Velmi dobra poloha v centre mesta Kosice. Zaujimave priestory a 800 rocna vinna pivnica. Muzeum skla v celej prevadzke ... osobna zbierka majitela hotela. Doporucujem ako pre skupiny tak aj jednotlivcov.

Termín ubytovania: február 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Stanislav K.
Zrecenzované: 16. mája 2016

Hotel spĺňa všetky podmienky na svoj počet hviezdiečiek... izba veľká, priestranná, čistá... k dispozícii základné potreby... na izbe kľud... raňajky s veľkým výberom a v príjemnom prostredí. Nemám čo dodať, rada sa tam opäť vrátim, keďže lokalita je super (priamo v centre).

• Termín ubytovania: marec 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi xaxana88.
Zrecenzované: 17. decembra 2015

Vyborny hotel ktory sa nachadza priamo v centre Kosic. Bol som rad ze do centra som mal na skok a nemusel som behat autom po Kosiciach. Ubytovanie velmi pekne, izby ciste a obsluha mila. V tomto hoteli sa nachadza aj restauracia v ktorej varia vyborne. Bol som velmi spokojny so sluzbami tohto hotela.

Termín ubytovania: apríl 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi benjimo.