Regionálny informačný bod Košice región
Prvý dojem o meste.

Dobrý výber suvenírov.Ale my sme chceli sprievodcu.Slúbila pani na druhý deň.Slabý výber... viac informácií

Zrecenzované: pred 1 týždňom
ferig33
Slovensko
Ochotní

Keď potrebujeme vymyslieť program na víkend, alebo sa poradiť, vždy ochotne poradia. Takže zatiaľ... viac informácií

Recenzované: 12. augusta 2019
Zuzana_traveler
Slovensko

Recenzované: 7. marca 2018

Neďaleko MiC Košice netušil, som že aj niečo také ako Regionálny informačný bod sa nachádza,a dajú sa kúpiť výrobky, ktoré niesu gýče.

Dátum zážitku: február 2018
1  Poďakujte používateľovi lacko49.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Košice Region T, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Regionálny informačný bod Košice región.Zodpovedané: 16. marca 2018

Sme radi, že sme vás príjemne prekvapili. A budeme ešte radšej, ak k nám ešte zavítate a poviete o nás aj svojim známym a hosťom. :)

Recenzované: 3. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Pani bola velmi kompetentna a ochotna. Vyznala sa v celom regione, aj v moznostiach stravovania a poradila aj menej zname lokality, ktore by nas mohli zaujimat. Oproti inym informacnym centram vysoko nadstandardne.

Dátum zážitku: august 2017
1  Poďakujte používateľovi AlenaR200.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Košice Region T, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Regionálny informačný bod Košice región.Zodpovedané: 9. augusta 2017

Dakujeme, Alena, sme radi, ze ste boli so sluzbami v nasom Regionalnom informacnom bode spokojna. Snazime sa :)

Recenzované: 26. júla 2017

Žijem v Košiciach a ani som netušila, že mám aj niečo také ako Regionálny informačný bod. Bola som milo prekvapená množstvom informácii na jednom mieste. Výrobky, ktoré tu predávajú niesu gýče a nedostanete ich kúpiť na každom rohu. A to je super. Vždy tam ochotne pomôžu. Milé mladé dievčatá za pultom.

Dátum zážitku: jún 2017
2  Poďakujte používateľovi Miriam R.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Košice Region T, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Regionálny informačný bod Košice región.Zodpovedané: 31. júla 2017

Ďakujeme za pochvalu, Miriamka, budeme sa snažiť aj ďalej! :)

Recenzované: 19. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa tu 18.4.17 a opytali sa na informacie, eventy a bliziace sa akcie - mlada slecna nam ochotne poradila so vsetkym co sme potrebovali - dostali sme mapu a tipy na obhliadky. Urcite odporucam

Dátum zážitku: apríl 2017
3  Poďakujte používateľovi ErikJ1731.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Košice Region T, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Regionálny informačný bod Košice región.Zodpovedané: 27. apríla 2017

Sme radi, že ste s našimi službami boli spokojní a veríme, že ak nás najbližšie budete mať po ceste, zastavíte sa :)

Recenzované: 21. novembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: august 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kosiceregion, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Regionálny informačný bod Košice región.Zodpovedané: 22. novembra 2019