Regionálny informačný bod Košice región
Na pozícii č. 22 spomedzi 55 Voľnočasové aktivity v Košiciach
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Majiteľov opis: Regionálny informačný bod sa nachádza v centre Košíc, metropoly destinácie Košice región. Nachádza sa na západnej strane Hlavnej ulice, blízko výnimočnej a slávnej katedrály - Dómu sv. Alžbety a tiež iba niekoľko krokov od historickej budovy Štátneho divadla Košice. Pri východe z návštevníckeho centra hľadíte na spievajúcu fontánu. Vstúpte a získajte informácie užitočné k vášmu výletu v destinácii Košice región.
Užitočné informácie: Bezbariérový prístup, Aktivity pre staršie deti, Aktivity pre malé deti, Schody/výťah
Zrecenzované: 3. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Pani bola velmi kompetentna a ochotna. Vyznala sa v celom regione, aj v moznostiach stravovania a poradila aj menej zname lokality, ktore by nas mohli zaujimat. Oproti inym informacnym centram vysoko nadstandardne.

Poďakujte používateľovi Alena R.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Košice Region T, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Regionálny informačný bod Košice región.Zodpovedané: 9. augusta 2017

Dakujeme, Alena, sme radi, ze ste boli so sluzbami v nasom Regionalnom informacnom bode spokojna. Snazime sa :)

Zrecenzované: 26. júla 2017

Žijem v Košiciach a ani som netušila, že mám aj niečo také ako Regionálny informačný bod. Bola som milo prekvapená množstvom informácii na jednom mieste. Výrobky, ktoré tu predávajú niesu gýče a nedostanete ich kúpiť na každom rohu. A to je super. Vždy tam ochotne pomôžu. Milé mladé dievčatá za pultom.

1  Poďakujte používateľovi miriamka2016.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Košice Region T, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Regionálny informačný bod Košice región.Zodpovedané: 31. júla 2017

Ďakujeme za pochvalu, Miriamka, budeme sa snažiť aj ďalej! :)

Zrecenzované: 19. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa tu 18.4.17 a opytali sa na informacie, eventy a bliziace sa akcie - mlada slecna nam ochotne poradila so vsetkym co sme potrebovali - dostali sme mapu a tipy na obhliadky. Urcite odporucam

1  Poďakujte používateľovi Erik J.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Košice Region T, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Regionálny informačný bod Košice región.Zodpovedané: 27. apríla 2017

Sme radi, že ste s našimi službami boli spokojní a veríme, že ak nás najbližšie budete mať po ceste, zastavíte sa :)

Zrecenzované: 21. októbra 2016

2  Poďakujte používateľovi Dorsetbruce.
Zrecenzované: 29. septembra 2017

Poďakujte používateľovi GarikTA.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Košice Region T, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Regionálny informačný bod Košice región.Zodpovedané: 9. októbra 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Regionálny informačný bod Košice región, si pozreli aj

Košice, Košický kraj
Košice, Košický kraj

Navštívili ste Regionálny informačný bod Košice región? Podeľte sa o svoje zážitky!