Košice

“Profesionalita, elegancia, úctivosť v gastronómii nikdy nesklame! :)”

Reštaurácia ZORE
Na pozícii č. 73 spomedzi 326 Reštaurácie v Košiciach
Zrecenzované: 25. júla 2018

Degustačný večer s mojimi priateľkami bol plánovaný, a kde? Jednoznačne v ZORE!!! :)
Osláviť život a zároveň moje narodky preferujem nielen so skvelými ľuďmi, ale aj pri fantastickom jedle. Preto výber degustačného menu bol s dušou na pokoji vyberaný a podporený obsluhou a samotnými profikuchármi. :) Niet nad profesionálov, ktorí sa vyznajú nielen pri tancoch v kuchyni so surovinami, ale klienta podporia, prípadne usmernia, pri výbere zostavy jednotlivého menu.
Či je to omamná a chrumkavá chuť chlebíka, ktorý priamo pečú v ZORE, či predjedlo - vyprážané noky z paštéty, či hríbiková pena? Ťažko popísať chute, dôležité nestrácať čas a ísť ochutnať. Pokračovali sme ešte chuťovkami ako svieže zeleninové predjedlo a tataráčik, ktoré dávalo predzvesť jarnej verzii menu. :)
Rybacinka sa kombinovala s výraznou chuťou mäska a demiglázu. Kalich rosé podporilo vnímanie aróm jedál a osviežilo jazyk pre dezert - domáce brownie s mandľami + crém, čo si viac môžete želať? Jednoznačne opätovnú návštevu, ba priam povedané, nekonečné degustačné zážitky v ZORE.
Apropo, ak chcete ZORE navštíviť aj počas obeda, majú vždy ponuku jedál, ktorá osloví každého. Žiadne reči, ale skutky. TO JE ZORE.
BRAVÓÓÓ!!!
ĎAKUJEM VÁM.
Krásne leto, teším sa na druhú polovicu roka, aj v ZORE: :)

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi 239clifs.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Norbert F, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Reštaurácia ZORE.Zodpovedané: 30. júla 2018

Ďakujeme veľmi pekne za krásne slová :) Úprimne nevieme ako reagovať na takúto vlnu pozitivity a spokojnosti. Sme veľmi radi za každučké slovo, ktoré bolo v tejto recenzii spomenuté ♥️ Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu už teraz :)

Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Po odporúčaní známeho som sa rozhodol zájsť na obed do Zore. Skúsil som denné menu. Fazuľová polievka bola naozaj chutná ako od babky. No čo mi vyrazilo dych boli zeleninové lasagne, ktoré mi odporučila obsluha. Slečna mala pravdu, že sú vynikajúce priam dokonalé. Dezert horúce maliny so zmrzlinou to celé menu iba doladili a celkovo hodnotím tento rýchly obed na jedničku. Obsluha bola milá a profesionálna no trochu úsmevu by potešilo.
Jedlo 1*
Obsluha 1

Poďakujte používateľovi Marek P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Norbert F, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Reštaurácia ZORE.Zodpovedané: 12. apríla 2018

Marek, ďakujeme veľmi pekne za vaše slová. sme veľmi radi, že vám naše obedové menu chutilo. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu :)

Zrecenzované: 12. marca 2018

Nečakaná zážitková gastronómia, lepší roastbeef som ešte nejedla. Profesionálna , všímavá a milá obsluha, čerstvé kvety na stole, veľmi dobré stoličky a štýlový interiér.

Poďakujte používateľovi BeaMacka.

Ďakujeme veľmi pekne za vašu recenziu. Sme veľmi radi, že vám náš roastbeef chutil a pevne veríme, že vás čoskoro opäť uvidíme ! :)

Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

S kolegami sme boli úplne nadšení. Skutočne veľmi milá obsluha, skvelé jedlo (o kačke kolegyňa básnila ešte celý týždeň, pre mňa zas cestoviny nezabudnuteľné), priestory príjemné. Naozaj veľká spokojnosť, jediné “negatívum”, že sa do nás už nevošiel dezert.
Budeme navštevovať určite pravidelne.

Poďakujte používateľovi duniatko.

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Sme veľmi rad, že vám u nás chutilo a že vám aj vašej kolegyni ostali naše jedlá na jazyku :) Vaše jediné "negatívum" vám veľmi radi vykompenzujeme pri ďalšej návšteve. Tešíme sa na vás !

Zrecenzované: 9. februára 2018

Fantastické chute, či večera s priateľmi alebo obed s rodinou, pozitívna atmosféra reštaurácie s perfektnými službami. Bola som u nich viackrát, degustovala som menu: ponuku dňa alebo vlastný výber, vždy famózne chute. Vedia poradiť aj pri výbere drinkov, určite odporúčam. Síce nie sú v centre, o to viac príjemné prostredie bez obrovského ruchu.
Samotné jedlo nadekorované ako obrázok. :)
Odporúčam na 200%, opakovať. :)

Poďakujte používateľovi 239clifs.

Wow ! Ďakujeme veľmi pekne za krásne slová. Sme nesmierne radi, že vám u nás zakaždým chutí a že sa k nám rada vraciate. Tešíme sa na vás už onedlho s novým menu :)

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia ZORE, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Reštaurácia ZORE? Podeľte sa o svoje zážitky!