Košice

Rosto Steak House
Na pozícii č. 7 spomedzi 319 Reštaurácie v Košiciach
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie

Do tejto reštaurácie chodíme už niekoľko rokov a je jedna z mála, ktorá má vždy niečím prijemne prekvapí. Stále vynikajúce jedlo, príjemná obsluha a nestarnuce menu. Ďakujeme, prídeme opäť.

Poďakujte používateľovi DayTrip712111.

Obsluha príjemná, ústretová, nevedeli sme sa rozhodnúť, veľmi nevtieravým spôsobom nám poradil. Neviem ako to robil, ale vždy sa zjavil kedy mal. Boli sme štyria a každý z nás si objednal iné jedlo. Samozrejme nastalo veľké ochutnávanie a zhodli sme sa, že všetko bolo super. Za mňa jednoznačne vyhrali hovädzie líčka. Jediné čo nikomu nechutilo bol kapustový šalát, veľmi zvláštna zálievka (ale je to otázka chuti). Sociálne zariadenia boli čisté. Sedeli sme pri okne a dojem mi pokazil neutretý prach na parapete a šmuhy na oknách. Odporúčam sa venovať upratovaniu aspoň tak ako vareniu. Cez to všetko sme tu nejedli prvý krát a štandard varenia si udržali.

Poďakujte používateľovi Miriam R.

Mňam, mňam výborné stejky, mäso veľké kusy, skvelá úprava, presne ako má byť ako sme si želali, ceny super.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi danica010.

Skvele stejky na velmi dobrej urovni, maso cerstve, skvelo upravene a dochutene, pravidelne navstevujeme, podnik je jeden z nasich oblubenych,

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi fabisko.
Zrecenzované: 7. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Super pomer jedlo a cena a veeelmi mila obsluha. Doporucujem steak ale urcite aj rebierka stoja za to

Poďakujte používateľovi Zuzkaphoto77.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Rosto Steak House, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Rosto Steak House? Podeľte sa o svoje zážitky!