“stejky”

Rosto Steak House
Na pozícii č. 7 spomedzi 319 Reštaurácie v Košiciach
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie

Mňam, mňam výborné stejky, mäso veľké kusy, skvelá úprava, presne ako má byť ako sme si želali, ceny super.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi danica010.

Skvele stejky na velmi dobrej urovni, maso cerstve, skvelo upravene a dochutene, pravidelne navstevujeme, podnik je jeden z nasich oblubenych,

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi fabisko.
Zrecenzované: 7. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Super pomer jedlo a cena a veeelmi mila obsluha. Doporucujem steak ale urcite aj rebierka stoja za to

Poďakujte používateľovi Zuzkaphoto77.
Zrecenzované: 1. augusta 2019

Bola chuť na mäso a dobré pivo, odporučili nám známy a nesklamali ste, steaky boli neskutočné, krásne servírované a chutné.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi rastik_senko.
Zrecenzované: 24. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Skvelá kuchyňa, vynikajúci obed, a rýchla obsluha.
Velky výber jedál, skúsili sme viaceré, všetky na výbornú. Určite odporúčam

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Scenic63306726699.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Rosto Steak House, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Rosto Steak House? Podeľte sa o svoje zážitky!