“Super.”
Recenzia Maxi Pizza

Maxi Pizza
Na pozícii č. 111 spomedzi 320 Reštaurácie v Košiciach
Zrecenzované: 7. marca 2018

kto má rád pizzu tomu odporúčam navštíviť Maxi Pizza, lebo vedia robiť vynikajúcu pizzu, obsluha je naúrovni

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi lacko49.

Zrecenzované: 11. júla 2017

Do Maxi pizza chodievame aj s manželom dosť často, nakoľko nám veľmi chutí pizza aj šaláty, ktoré tu robia. Pizza je chrumkavá, tenká, neprekombinovaná, takže sa potvrdzuje, že v jednoduchosti je krása (a v tomto prípade aj chuť) :) Vždy si tu dávame polku pizze a polku šalátu (čo vám nie všade umožnia - niekde si musíte objednať jednu pizzu a tú si rozdeliť). Samozrejmosťou sú na skrinkách položené olivové oleje, ktoré si môžete vypýtať, alebo rovno vziať (čistý, cesnakový a aj chilli - pre milovníkov pálivého máte aj sušené chilli v poháriku), balsamicový ocot je tiež po ruke :) Sme s touto pizzeriou veľmi spokojní a určite odporúčam :)

Dátum návštevy: jún 2017

Zrecenzované: 28. júna 2020

Dátum návštevy: január 2020

Cestovatelia, ktorí si pozreli Maxi Pizza, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Maxi Pizza? Podeľte sa o svoje zážitky!