Košice

“Quesadilla”

Robin Street Food
Na pozícii č. 14 spomedzi 324 Reštaurácie v Košiciach
Zrecenzované: 27. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Keď má človek veľké očakávania , často zažije veľké sklamanie. A to sa mi prihodilo keď som si objednal quesadilla v Robin street bistro .S pravou mexickou pochúťkou to malo pramálo spoločné. A ešte to zaklincovali s ananásom. Sklamanie za 5, 50 !

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Banajoe.

Zrecenzované: 21. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Good street food. Hot dog Robinček vrelo odporúčam. Iné som nemal, ale myslím, že ostatné sú rovnako dobré. Tak isto si môžte dať vedľa v hospode aj keď trošku drahšiu, ale zato skvelú ipu, takže veľmi príjemné posedenie.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi TiborH209.
Zrecenzované: 28. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Vrelo odporucam vyskusat netradicne kombinacie su naozaj super .
Naviac tento street food sa nachadza vo velmi prijemnom prostredi so skvelou atmosferou

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Tomas P.
Zrecenzované: 17. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Okolo Robina sa toho veľa popísalo už od prvých dní a preto sme boli medzi prvými ochutnávačmi. Ak máte radi hotdogy, tak neváhajte. Boli sme veľmi spokojní. Opakovane!

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi LadislavU7.
Zrecenzované: 1. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Vždy skvelý hotdog, bez debaty! Milá veselá obsluha a výborné jedlo. K Úsmevu neustále len kvôli tomuto stánku. Robinček je pre mňa naj, proste koncentrovaná láska.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi duniatko.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Robin Street Food, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Robin Street Food? Podeľte sa o svoje zážitky!