Krajina zázrakov

Skvelý zážitok ! z krajiny zázrakov sa nám podarilo dostať von za čas 63:03 Odporúčam všetkým ktorí... viac informácií

Recenzované: 29. júna 2020
Kuky_Weiss
Záhady Rockfortu

Perfektne urobená hra. Jednoznačne jedna z najťažších, v akej sme boli. Úlohy všetkých typov... viac informácií

Recenzované: 15. júna 2020
PetaKlarkaKralova

Recenzované: 31. októbra 2019

Bola to naša prvá escape room a bol to super zážitok. Zábava, relax, napätie a skvelo prepracované mechanizmy. :) Určite skúsime aj iné roomky. :)

Dátum zážitku: október 2019
Poďakujte používateľovi Jerguš M.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia TheRoomsEU, Majiteľ v zariadení THEROOMS.EU.Zodpovedané: 25. januára 2020

Ďakujeme Jerguš, vytvoriť pre Vás takýto zážitok bolo našim cieľom, preto sme veľmi radi, ak sa to podarilo. Tešíme sa na Vás v ďalších roomkach. :)

Recenzované: 31. októbra 2019

Hlavolamy a kulisy veľmi prepracované, celková atmosféra skvelá .Bola to naša prvá escape room ale určite do nejakej ešte pôjdeme.

Poďakujte používateľovi DavidCanoBJ.

Prvý dojem je kľúčový, preto sme šťastní, že takto vyzerá ten Váš. Ďakujeme za cenné slová a radi Vás opäť privítame. :)

Recenzované: 26. októbra 2019

Náš tertí escape room v tejto firme , všetky tri skvelé , perfektne prepracovaná " forma aj obsah" hry :-)

Poďakujte používateľovi marekvanko33.

Marek ďakujeme za pochvalu formálnej aj obsahovej stránky! :) Tešíme sa a príďte znova, veríme že ani na štvrtýkrát neobanujete. :)

Recenzované: 23. októbra 2019

Super strávený čas s rodinou- zábava , napätie , adrenalín , aktívny relax ... Určite si to zopakujeme .

Poďakujte používateľovi Passenger772587.

Ďakujeme krásne za pozitívne ohlasy a tešíme sa, že ste mali s rodinkou u nás takýto zážitok. Príďte znova, čakáme Vás v ďalších roomkach. :)

Recenzované: 10. októbra 2019

V každej izbe, ako aj v tejto ide zároveň o správne zvolený tím, ktorým my sme určite boli. Ak sa chcete posmiať, zabaviť ale zároveň sa preniesť do deckých čias s prechádzkou v čarovnom lese s otvorenými ústami a úžasom v očiach, určite si teda vyberte izbu: Alica v krajine zázrakov :) !

Poďakujte používateľovi Nicolprincess.

Ďakujeme krásne Nicol! Tešíme sa, že ste sa s tímom u nás cítili tak rozprávkovo a pritom sa zabavili. Príďte znova, čakáme Vás v ďalších izbách. :)