Košice
Uzasny zazitok

Zatial najlepsi escape room v akom som bola :) skvele ulohy, zaujimavy, aj dobrodruzny, logicky... viac informácií

PaPeM8888
Úžasný zážitok !

Escape room som navštívila už niekoľko krát a zakaždým som bola maximálne spokojná. 😍Za mna... viac informácií

DominikaVa

Recenzované: 14. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Toto bola moja druha izba. Vtedy som v tom bola ešte začiatočník a poriadne sme ani nevedeli čo mame robiť. Keď nás vpustili do prvej miestnosti bola som ohurena rekvizitami a atmosférou vo vnútri bolo to úžasne postupne sme sa prepracovavali k ďalšej a ďalšej hádanke a keď sme boli už v poslednej izbe a povedali nám že sme to zvládli bola som taká spokojná a šťastná. A vlastne vďaka tejto izbe sme začali skúšať všetky escape roomi ku ktorým sme sa dostali . A teraz už sme boli asi v...14 izbách

Dátum zážitku: december 2018
Poďakujte používateľovi majazhaja.
Recenzované: 13. septembra 2019

Keď som sa dozvedela, že existuje možnosť zahrať si Escape room naživo a ešte k tomu v Košiciach, hneď som vedela, že to musím vyskúšať. Príležitosť sa mi naskytla o pár mesiacov na to, keď si túto formu zábavy zvolila moja sestra ako predsvadobnú rozlúčku so slobodou. Šli sme aj so sesternicami, s ktorými sme vyrastali a keďže sme už v detstve hltali Pána prsteňov, výber izby bol jasný. Boli sme očarené nádherným interiérom, vernými kulisami a rekvizitami (a ešte aj tie kostýmy!). Hádanky ďaleko tromfli moje očakávania a prekvapila ma aj variabilita riešení úloh (nie všetko sa rieši iba hlavou :) slečna, čo nás navigovala, bol veľmi milá a dokonca nám nechala ešte pár minút navyše, aby sa nám hrru podarilo úspešne dokončiť. Veď rozlúčku má človek predsa len raz za život :)

Každému nadšencovi Pána prsteňov vrelo odporúčam! Ak sa vám nepodarí rozlúštiť všetky hádanky, aspoň si budete môcť na hodinku vychutnať skutočnú pánprsteňovskú atmosféru!

Dátum zážitku: október 2018
Poďakujte používateľovi Zajka153.
Recenzované: 13. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Spoločnosť The rooms je podľa mňa jedna z najlepších escape room na Slovensku. Spolu s priateľmi sme vyskúšali už takmer všetky hry od tejto spoločnosti a sme nadmieru spokojní a vždy je to pre nás obrovské dobrodružstvo a zážitok. Odporúčam všetkými desiatimi.

Dátum zážitku: apríl 2019
Poďakujte používateľovi BarboraBaluchova.
Recenzované: 13. septembra 2019

Navštívila som už všetky miestnosti The Rooms v Košiciach. Ide o únikové miestnosti s viacerými izbami. Najviac sa mi páčilo logické prepojenie jednotlivých úloh. V konečnom dôsledku sa všetky dajú rozlúštiť. Všade sme si so sebou brali mikiny, v niektorých miestnostiach bola zima, v iných naopak teplo. Na to, aby ste sa dostali z miestnosti máte 70 minút.

Dátum zážitku: júl 2019
Poďakujte používateľovi alenka199.
Recenzované: 12. septembra 2019

Bola som už vo viacerých izbách od TheRooms (Tutanchamon, Jig Saw, Tajomná komnata, Piráti, Spoločenstvo prsteňa, Pandora, Krajina zázrakov) a ani jedna nesklamala, zakaždým je to fantastický zážitok, nové šifry, hádanky, prekvapivé mechanizmy.. ak by som mala vybrať jednu izbu, tak najviac sa mi páčila Pandora

Dátum zážitku: september 2019
Poďakujte používateľovi MisickaSt.