Uzasny zazitok

Zatial najlepsi escape room v akom som bola :) skvele ulohy, zaujimavy, aj dobrodruzny, logicky... viac informácií

PaPeM8888
Úžasný zážitok !

Escape room som navštívila už niekoľko krát a zakaždým som bola maximálne spokojná. 😍Za mna... viac informácií

DominikaVa

Recenzované: 11. septembra 2019

Každá izba je pripravená, má atmosféru, ktorá Vás vtiahne a povzbudzuje k čo najlepšiemu času na únik.
Personál je vždy milý a nápomocný.

Poďakujte používateľovi Marika_Sarkova.
Recenzované: 11. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi to je pekne vo vnútri a je to veľmi premakane a kôli tomu sme išli na ďalšiu a dalsiu.Potom si treba vyskúšať Tutanchamón.

Dátum zážitku: február 2019
Poďakujte používateľovi Samkoz.
Recenzované: 11. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Hravé, nápadité, dobrodružné, zábavné i napínavé, tímová kooperácia, rozmanitosť úloh, obtiažnejší level, ale o to väčšia satisfakcia, ak sa tvojmu tímu podarí utiecť z väzenia v časovom limite. Adrenalínový zážitok, ktorý jednoznačne vrelo odporúčam podstúpiť.

Poďakujte používateľovi SlamkaL1.
Recenzované: 11. septembra 2019

Super escape, väčšina z nás bola začiatočníci a zvládli sme to na výbornú. Ak sa chcete zabaviť a zároveň zažiť neočakávaný zážitok v podaní hororového prostredia určite odporúčame Jig Saw v Košiciach.

Dátum zážitku: september 2019
Poďakujte používateľovi draci123.
Recenzované: 11. septembra 2019

Vyskúšali sme už viacero izbieb a všetky sú úplne úžasné. Boli sme v rôznych izbách aj v zahraničí, ale takéto detaily a prepracovanie nemala asi žiadna. Super zábava, určite odporúčame. :-)

Poďakujte používateľovi petrushka1986.