Košice

Recenzia Dva Dve

Dva Dve
Na pozícii č. 148 spomedzi 325 Reštaurácie v Košiciach
Zrecenzované: 24. mája 2018

Niečo iné ako je bežné v Košiciach a o to zrejme aj majiteľom ide. Hipsterský podnik pre každú vekovú kategóriu s dobrou obsluhou a krásne naaranžovanými jedlami. Cenovky sú mierne nad ...

Dátum návštevy: september 2017
2  Poďakujte používateľovi Ripo_63.

Zrecenzované: 21. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Ochutnali sme kompletnú nedeľnú ponuku zo stánku Dva Dve na Street food festivale pri kine Úsmev v Košiciach. Trochu sme počkali na prípravu jedla “do ruky” pred našimi očami a boli sme veru 100% spokojní.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi brk513.
Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Začnem tým dobrým. Obsluha je vnímavá, ochotná a rýchla. Pri nej to dobré aj končí. Jedlo: predražené a nedochutené, najedzte sa inde! Korkovné: to naozaj? Spokojne nabudúce zaplatím aj za sedenie na stoličke a jedenie z taniera. A ešte to aj pochválim...

1  Poďakujte používateľovi 252vierab.
Zrecenzované: 1. marca 2018

Perfektný koncept Dva&Dve s bohatou ponukou skutočne kvalitného jedla,vína a destilátov, nehovoriac o skvelej a pestrej ponuke remeselných pív z celého sveta a ako čerešnička skvostný výber cigár :) A to všetko s dokonalým a príjemným servisom. To musíš zažiť a odolať!

Poďakujte používateľovi Stay758405.
Zrecenzované: 25. februára 2018

..super výber, obsluha na úrovni a atmoška? no neuveríš kým nezažiješ :))
....vrelo odporúčam ;) a ver, že ani hladný z tadiaľ neodídeš :)

Poďakujte používateľovi Palisimo.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Dva Dve, si pozreli aj

Košice, Košický kraj
Košice, Košický kraj

Navštívili ste Dva Dve? Podeľte sa o svoje zážitky!