Vinotéka & Pivotéka Barrique Košice
Na pozícii č. 47 spomedzi 321 Reštaurácie v Košiciach
Zrecenzované: 3. marca 2018

je to nová nedávno otvorená Pivoteka & Vinoteka dobrá obsluha a to najdôležitejšie,že je v centre mesta

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi lacko49.

Zrecenzované: 6. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Skvele posedenie. Stylovy podnik ktory ma svoj charakter. Vyborne vino aj pivo. Urcite prideme opat.

Poďakujte používateľovi JKM39.
Zrecenzované: 1. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme aj v lete na terase, kde stoly mali zo sudov. Teraz pred Silvestrom sme sa zastavili ochutnať čapované pivká. Ochutnal som 4 druhy :-). Príjemná obsluha. Pekné prostredie. Odporúčam ako vínkarom tak aj pivkárom.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi MKtechnik.
Zrecenzované: 3. júna 2016

Kvalitné a rozmanité víno, vedia odporučiť. Oceňujem dobrý a kvalitný výber "k vínu", resp. "k pivu". Veľmi príjemné, pokojné prostredie.

Dátum návštevy: máj 2016
Poďakujte používateľovi GabrielaH1264.
Zrecenzované: 26. januára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: január 2020

Cestovatelia, ktorí si pozreli Vinotéka & Pivotéka Barrique Košice, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Vinotéka & Pivotéka Barrique Košice? Podeľte sa o svoje zážitky!