Košice

“Polievky”
Recenzia Dobré Bistro

Dobré Bistro
Na pozícii č. 1 spomedzi 319 Reštaurácie v Košiciach
Opis: Friendly Bistro with fresh food philosophy and healthy & innovative recipes. As a first Bistro in Kosice we started to prepare home granola. Each milky coffee (we serve only 100% Arabica) we can prepare in lactose-free version with almond milk. For food preparation we use grape seed oil, coconut oil or virgin olive oil. We do not use eggs from caged hens, because we believe in the natural life cycle of chickens. We do not have any white sugar. We sweetened with agave syrup, cane sugar instead or local honey (always clearly written). All we try is to do our best in line with fresh foods, because eat good means feel good!

Tento podnik je nasa oblubena destinacia na polievky, robia ich vyborne a kvalitne za suer ceny, porcia dostacujuca.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi fabisko.

Zrecenzované: 11. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dobré bistro nie je dobré. Je skvelé! Chutné, lahodiace zraku aj brušku. V príjemnom prostredí sa Vám venuje ochotná obsluha. Vyskúšali sme polievočku, hlavný choď aj dezert a už viem, že sa tam vrátim.

1  Poďakujte používateľovi 252vierab.
Zrecenzované: 20. augusta 2019

Krásny podnik, interiér bol moderne zariadený a čistý. Personál taktiež veľmi milí a usmievaví. Jedlá boli super, mne veľmi chutila polievka.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi richardino45.
Zrecenzované: 2. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Na základe odporúčaní sme navštívili dobre bistro v Košiciach.
Krásny interiér a milí personál.
Z jedla sme boli však nesmierne sklamaní. Krupkova polievka nebola nič iné ako zelenina zaliata vodou - úplne bez chuti..
Priemerný zubac utopeny v koprovej omáčke. Zarazili nás aj ceny - za tu cenu sme si predstavovali jedlo, ktoré bude viac ako priemerne..

Poďakujte používateľovi Journey59753188388.
Zrecenzované: 2. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Pri vstupe sme sa troska zlakli.lebo bol obsadeny len jeden stol. Mila servirka nam potom vysvetlila .ze frmol uz skonci.
Jedlo bolo vyyborne.
Odporucam kazdemu

Poďakujte používateľovi Journey67239013444.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Dobré Bistro, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Dobré Bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!