“Vynikajúce”
Recenzia Dobré Bistro

Dobré Bistro
Na pozícii č. 1 spomedzi 320 Reštaurácie v Košiciach
Opis: Friendly Bistro with fresh food philosophy and healthy & innovative recipes. As a first Bistro in Kosice we started to prepare home granola. Each milky coffee (we serve only 100% Arabica) we can prepare in lactose-free version with almond milk. For food preparation we use grape seed oil, coconut oil or virgin olive oil. We do not use eggs from caged hens, because we believe in the natural life cycle of chickens. We do not have any white sugar. We sweetened with agave syrup, cane sugar instead or local honey (always clearly written). All we try is to do our best in line with fresh foods, because eat good means feel good!
Zrecenzované: 21. marca 2018

Do Dobrého Bistra chodíme s manželom pravidelne. Vždy sa tam cítime ako doma, a to nielen kvôli fantastickému jedlu, ktoré pripravujú šikovní kuchári s citom pre detail a chuť, ale aj vďaka ústretovému a priateľskému personálu. Menu síce nie je rozsiahle, ale aj napriek tomu je veľmi starostlivo zostavené, v ktorom dominujú sezónne a lokálne potraviny. Výborné sú aj rôzne koláče. V sobotu je zase možné vychutnať si aj zaujímavý street food. Dobré Bistro jednoznačne odporúčam všetkým, ktorí milujú kvalitné jedlo.

1  Poďakujte používateľovi Domi K.

Zrecenzované: 21. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Hneď po vstupe Vás ovládne príjemná,priateľská atmosféra,milý personál a útulne prostredie. Jedlo je vynikajúce a čokoládové kapučíno nemá chybu! Dobré Bistro stojí za návštevu!

Poďakujte používateľovi BiankaK101.
Zrecenzované: 19. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Výborné a kvalitné jedlo a víno, príjemná obsluha a dobrá atmosféra, teším sa keď prídem nabudúce ;)

1  Poďakujte používateľovi Barbora B.
Zrecenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Tento podnik je mojím najobľúbenejším miestom v celých Košiciach. Celý koncept a filozofia sa mi veľmi páči. Už pri vstupe Vás uvíta milý a hlavne usmievavý personál, ktorý je ochotný pomôcť pri výbere drinkov či jedál. Navštevujem toto bistro už dlhší čas a nestalo sa mi, aby som odišla sklamaná. Jedlá vyzerajú skvele, chutia ešte lepšie. Na výber je množstvo bezlepkových, bezlaktózových, vegánskych a taktiež vegetariánskych jedál. Aj napriek lokalite, v ktorej sa nachádza majú možnosť zákazníci zaparkovať priamo pred podnikom, čo je veľká výhoda. Teším sa na ďalšiu návštevu a držím prsty celému tímu.

Poďakujte používateľovi BarboraB229.
Zrecenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dna 17.3 som navstivil toto miesto, kde ma cakal prijemny, mily, personal :) som nadmieru spokojny :)

1  Poďakujte používateľovi StankoK29.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Dobré Bistro, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Dobré Bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!