“Perfektne”
Recenzia Dobré Bistro

Dobré Bistro
Na pozícii č. 1 spomedzi 320 Reštaurácie v Košiciach
Opis: Friendly Bistro with fresh food philosophy and healthy & innovative recipes. As a first Bistro in Kosice we started to prepare home granola. Each milky coffee (we serve only 100% Arabica) we can prepare in lactose-free version with almond milk. For food preparation we use grape seed oil, coconut oil or virgin olive oil. We do not use eggs from caged hens, because we believe in the natural life cycle of chickens. We do not have any white sugar. We sweetened with agave syrup, cane sugar instead or local honey (always clearly written). All we try is to do our best in line with fresh foods, because eat good means feel good!
Zrecenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dna 17.3 som navstivil toto miesto, kde ma cakal prijemny, mily, personal :) som nadmieru spokojny :)

1  Poďakujte používateľovi StankoK29.

Zrecenzované: 17. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dobré bistro navštevujeme pomerne pravidelne a dnes navyše potešila možnosť “shared breakfast” kde si možete maškrtiť spoločne s priateľmi. My tri ženy sme privítali príjemnú obsluhu, výborné espresso macchiato a obľúbené benediktínske vajcia. Ja osobne som bola milo prekvapená arašidovým maslom, ktoré chutilo podobne ako slaný karamel. Odporúčame na raňajky s priateľmi!!!

1  Poďakujte používateľovi PetraI142.
Zrecenzované: 3. marca 2018

jedno z naj miest v Ke na ranajky ci obed. vzdy cerstve, z kvalitnych surovin a hlavne chutne. velmi prijemne prostredie, ciste toalety, obsluha velmi prijemna. urcite odporucam.

Poďakujte používateľovi brise0vna.
Zrecenzované: 30. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Dokonalé, vôbec mi to nezapadá na Slovensko... Príjemná obsluha, prostredie, skvelé jedlo ktoré je chutné a skvelo vyzerá.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Vladimir B.
Zrecenzované: 15. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Kvôli týmto raňajkám by som sa najradšej presťahovala do Košíc úžasne jedlo, priestory, velmi milá obsluha. Za mňa palec hore

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi luciaszigeti.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Dobré Bistro, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Dobré Bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!