Košice

“Káva a limča”

San Domenico Caffe
Na pozícii č. 8 spomedzi 319 Reštaurácie v Košiciach

V kaviarni robia naozaj výbornú kávu a skvelé čerstvé limonády za dobré ceny, posedenie vonku príjemné a pekné!

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi danica010.

Zrecenzované: 6. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Chodim do San Domenica od jeho zaciatkov a povazoval som to za najlepsiu kaviaren v Kosiciach, povodni majitelia danu prevadzku mali uplne vysperkovanu - od perfektneho a kvalitneho menu az po perfektny servis. Uz po niekolkych skusenostiach sa nedokazem nevyjadrit, pretoze odkedy ma San Domenico novych majitelov, tak kvalita a autenticita podniku vyrazne poklesla. Kaviaren bola jedinecna v Kosiciach, no casom vznika aj konkurencia a San Domenico uz nevytrca, praveze ukazuje typicky neprofesionalny pristup boja s konkurenciou a to zvysenim cien a neriesenim kvality. Tymto by som chcel poprosit terajsich majitelov, aby vratili Kosiciam San Domenico s profesionalnym pristupom a aby som nemusel mat pocit, ze na akejkolvek veci v menu sa snazia usetrit kazdy cent.

Dátum návštevy: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi devilko.
Zrecenzované: 15. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Skvelá kaviareň s príjemným interierom ponúka aj možnosti bezlepkového raw kolačika a káva sa dá nakombinovať aj s mliekom bezlaktozovym, sojovym atď, čomu odpovedá aj trochu vyšsia cena. Odporúčam

Dátum návštevy: máj 2018
1  Poďakujte používateľovi vilikesso.
Zrecenzované: 27. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Isli sme ako sa povie na istotu, podla recenzii. Mozeme povedat ze sme si pochutnali na vybornej kavicke, smothie a posedeli v tichucku a klude. Jedlo vyzeralo tiez fajn ako mal pan vedla ale kedze sme boli po ranajkach, nejedli sme. Avsak ostatne len odporúčame

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi veronikai540.
Zrecenzované: 13. novembra 2018

Príjemné prostredie, zaujímavé jedlá, dobrá ponuka káv a iných nápojov. Zaujala ma rooibos káva, čo bol vlastne čaj silný ako káva. Keď máte šťastie, tak sa vám deti v detskom kútiku postarajú o zábavu. Na posedenie s priateľmi ideálna voľba.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi Wanderer30548235448.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SanDomenicoCaffe, General Manager v zariadení San Domenico Caffe.Zodpovedané: 12. decembra 2018

Ďakujeme Wanderer30548235448, sme veľmi radi, že sa u nás cítite dobre a že Vám chutí Tím Domenico

Cestovatelia, ktorí si pozreli San Domenico Caffe, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste San Domenico Caffe? Podeľte sa o svoje zážitky!