Brezno

“Slabé”

Reštaurácia ELF
Na pozícii č. 2 spomedzi 9 Reštaurácie v Brezne
Zrecenzované: 16. augusta 2019

Dobrý deň, dnes sme sa zastavili na obed vo Vašej reštaurácii. Objednali sme si štyrikrát zvýhodnené jedlá. Najskôr sme dostali dezert a po pár minútach aj polievku. Objedali sme si dva razy bravčový steak, jeden kurací a kuracie soté. Soté a jeden bravčový steak nám doniesli po pár minútach. Na druhý bravčový steak a kurací steak sme čakali cca 40 minút. Bol som sa opýtať, či na nás nezabudli a asi po desiatich minútach sme dostali jedlo - dva mini KURACIE steaky!!! Akoby nestačilo, že sme na jedlo čakali 40 minút, nakoniec mi doniesli jedlo, ktoré som si ani neobjednal.

Poďakujte používateľovi Mirec25.

Zrecenzované: 12. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Do reštaurácie sme prišli na základe recenzii a len pár minút pred záverečnou, pričom nás veľmi prekvapil pozitívny prístup obsluhy. Tá nás nielenže neposlala preč (ako býva v reštauráciách po svk zvykom), ale s úsmevom nás obslúžila a bez mihnutia oka nechala sedieť aj po oficiálnych zatváracích hodinách. Jedlo bolo vysoko nadpriemerné a najedli sa aj vegetariáni. Keď budete v Brezne, určite choďte vyskúšať!

Poďakujte používateľovi krivostunnsky.
Zrecenzované: 27. júla 2019

Pekna restauracia, slusne ceny ustretovy personal, vyborne jedlo.
Vyvar bol fantasticky, rovnako aj Caesar šalát, ktory ctil tradicnu recepturu tohto jedla. Prezentacia tiez za 1+. Spolu za obed pre troch sme dali 25,-€, co je slusna cena.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi JurajT83.
Zrecenzované: 30. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Dobrý deň, dnes sme sa s priateľkou zastavili na obed u vás. Keďže sme vyberali reštauráciu na základe recenzií oslovila nás tato reštaurácia. Musíme pochváliť prostredie, pekná reštaurácia s veľkou terasou a s ihriskom, kde je dostatok priestoru pre deti. Tak sme sa tam usadili a sme si objednali, čašníčka nás upozornila že sa bude čakať na jedlo čo nám neprekážalo aj keď tam nemali veľa ľudí. Ale čakať na polievku 30min čo je predjedlo, tak to je dosť veľa. Polievka by mala byt na stole do 10 min. ako polievku som si dal Taliansku paradajkovu, tak sa pýtam čo robil pretlak v talianskej paradajkovej. Ta polievka mi prišla ako Slovenska paradajková z vývarovne !!! Na hlavne jedlo sme čakali ďalšiu hodinu !!!!! Pri poloprázdnej terase vo vnútri sedeli dva stoly !!!!! Dcére sme objednali kuracie na prírodno a bolo nedopečene!!!!! Priateľka si dala cestoviny a doniesli jej pizzu ....čašníčka asi zle počula lebo majú aj taký istý názov pizze za to sa nám ospravedlnila minimálne 6krat toto sa stáva nevadí tak nám to išla preobjednat. A čakali sme ďalšiu pol hodinu na cestoviny!!!! Cestoviny boli rozvarene .....ja som si dal rebrá s anglickou zeleninou po hodine a pol sa ich konečne dočkal aj so zeleninou ktorá mi prišla studena aspoň tie rebra sa dali jesť ...týmto chcem odporučiť aby ste určite vymenili kuchára ktorí Vám kazí meno

Ps:dajte vedieť keď budete hľadať nového :)

Dátum návštevy: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi rad0mir0.
Zrecenzované: 12. mája 2019 cez mobilné zariadenie

V restauracii sme boli 11.5.2019 a s jedlom sme boli nadmieru spokojní. Posedenie prijemne. Mozem len odporucit.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Lucia T.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia ELF, si pozreli aj

Horná Lehota, Banskobystrický kraj
Mýto pod Ďumbierom, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Reštaurácia ELF? Podeľte sa o svoje zážitky!