“Reštaurácia Salmo”

Restauracia SALMO
Na pozícii č. 4 spomedzi 9 Reštaurácie v Brezne

Najviac nás zarazilo, že už o 12.55 nemali denné menu a museli sme si vybrať z jedálneho lístka. Vybrali sme si maso v placke a rezen plneny slaninou a syrom. Jedlo bolo chutné, ceny nízke, ale nič extra netreba očakávať. Nepáčila sa mi obloha na tanieri - kôpka kvasenej kapusty a pod ňou listy šalátu v nie najlepšom stave. Obsluha mohla byť príjemnejšia, no vyhoveli všetkému, o čo sme žiadali (horúca voda na zohriatie jedla pre malého, detská stolička, servítky navyše...).

Poďakujte používateľovi didka_2017.

Zrecenzované: 2. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa tu len na zaklade hodnoteni na Google, urobili sme velmi dobre. Pekne prostredie, pekny interier, pekna terasa. Ceny velmi nizke. Personal ochotny a prijemny, mohli sme ist dovnutra aj so psom(francuzsky buldocek).Jedalny listok dostatocne obsiahli, vsetko jedlo bolo vyborne navarene, halusky boli cerstvo urobene(ziadny polotovar), barani perkelt bol zatial asi najlepsi aky som na Slovensku jedol, cesnacka bola sice bez bochniku, za co sa nam ospravedlnili, ale bola cesnacka tak dobra ze 5 hviezdiciek je podla mna pravom. Parkovanie bezproblemove priame pred restauraciou, urcite sa tu zastavime aj nabuduce.

Poďakujte používateľovi RadoN17.
Zrecenzované: 15. mája 2018

Pekne zariadená priestranná reštaurácia, s málo výrazným vstupom.Jedlo bez výhrad, polievka aj hlavné jedlo v pohode.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi StanislavH63.
Zrecenzované: 19. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Chodime sem velmi casto, vzdy sme boli spokojni ako aj s kuchynou, tak aj s velmi milou obsluhou.(hydinove hody su bašta)

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi 969jozefg.
Zrecenzované: 31. augusta 2017

Príjemné prostredie a fantastická kuchyňa. Jedlo upravené, veľké porcie a ozaj ako od babičky. Objednali sme si pirohy, halušky a cesto bolo ozaj zemiakové ...

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi ivo_931.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia SALMO, si pozreli aj

Mýto pod Ďumbierom, Banskobystrický kraj
Horná Lehota, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Restauracia SALMO? Podeľte sa o svoje zážitky!