“Klasické jedlá podané so štýlom”
Recenzia Talska Basta

Talska Basta
Na pozícii č. 1 spomedzi 9 Reštaurácie v Brezne
Zrecenzované: 5. januára 2018

Tálska bašta je zaujímavým priestorom, kde sa spája tradičná gastronómia (domáce suroviny) s aktuálnymi trendami. Zaujímavosťou je výstava obrazov na poschodí

Poďakujte používateľovi SamuelChlpek.

Zrecenzované: 24. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo s dorazom na tradicnu slovensku kuchynu vo velmi sirokej ponuke. Podporene slovenkym folklorom v prevedeni ludovej zivej hudby. Prostredie moderne, stylove, ciste a priestranne. Pirohy na sladko - fantasticke. Husacina vynikajuca. Slabsi vyber vin, nebol vsak ziadnou prekazkou.

Poďakujte používateľovi Peter K.
Zrecenzované: 16. augusta 2017

V deň mojich narodenín 13.8.2017 sme navštívili o 16h.25 min. tento podnik s cieľom minúť niečo na "neskorý obed/skorú večeru" pre 4 osoby. Ponúkli nám však už len pitie, lebo zatvárajú. Na výveske je oznam o prevádzke do 17-tej h. Odišli sme s dobrým pocitom, že Slovensko opäť nesklamalo a s nami prítomný občan USA môže ďalej smelo šíriť aj do zámoria aké "skvelé služby taká známa a propagovaná oblasť Tále poskytuje"! Naše rozčarovanie bolo o to väčšie, že nás tam poslal lokaj hotela Partizán, keď sme najskôr chceli ísť sa najesť do hotela priamo.
Som si istá, že ďaľších 20 rokov tieto podniky budem obchádzať a rovnako ich nebudem odporúčať ani známym a už vôbec nie zahraničným návštevníkom.
Gratulujem a úspešné pokračovanie v šírení dobrého mena Slovenska.
DJ

Poďakujte používateľovi momS2170BD.
Zrecenzované: 11. júla 2017

Prijemne posedenie s dobrym jedlom. Ochotny personal, ziva hudba... Zariadenie v ludovom style, ciste a upravene prostredie

Poďakujte používateľovi Iveta L.
Zrecenzované: 27. mája 2017

Tálska bašta je zariadené v tradičnom štýle, vznikla na mieste vychýrenej reštaurácie Koliba. Ponúka bohatý sortiment jedál a nápojov, koncept jedálneho lístku vychádza z tradičnej slovenskej kuchyne a prekvapuje bohatstvom chutí. Jedlo sa pripravuje aj pred očami klienta, priamo na veľkom otvorenom grile.

Poďakujte používateľovi Katija1.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Talska Basta, si pozreli aj

Horná Lehota, Banskobystrický kraj

Mýto pod Ďumbierom, Banskobystrický kraj
Brezno, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Talska Basta? Podeľte sa o svoje zážitky!