Recenzované: 9. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Neboli sme ubytovani v penzione, navstivili sme len Kolibu.
Interier maly, ale prijemny a pekne vyzdobeny, avsak jedlo bolo sklamanim. S jeho pripravou si nedali ziadnu velku pracu.
Cesnakova polievka bola chutovo velmi nevyrazna, bola to skor tepla voda so struhanym syrom. V miske zvlast boli kocky chleba, ktory bol pravdepodobne osmazeny a tak velmi mastny.
Pirohy boli uz od pohladu kupovane, co obsluha aj potvrdila. Nema preto zmysel hodnotit ich chut. Strapacky s kapustou boli priemerne.
Je mozne platit kartou.

Dátum pobytu: február 2018
2  Poďakujte používateľovi ria-molko.
Recenzované: 8. januára 2018

Neboli sme ubytovaní v penzióne, ale sme navštívili Kolibu, ktorá je súčasťou tohto penziónu. Jedlo bolo výborné, čakacia doba minimálna, obsluha veľmi ochotná a ústretová. Keď ste v Bystrej, určite nevynechajte túto reštauráciu.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi Georgina B.
Recenzované: 15. októbra 2019

Dátum pobytu: október 2019