Recenzované: 5. apríla 2017

Zajednali sme si apartman, ale po prichode bol bez vane. Pan casnik nam ho ochotne vymenil za inu apartmanovu izbu. Izba bola cista a pekna. Personal (časník) bol velmi mily a ochotny. Na hoteli sme nekonzumovali, tzn., ze jedlo nemozem ohodnotit. Zlepsila by som parkovanie, je vo velmi zlom stave. INak sme boli velmi spokojni.

• Termín ubytovania: apríl 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Monula8_8.
Recenzované: 30. septembra 2015

Hotel má reštauráciu, bufet,kaviareň, spoločenskú sálu,malú banketku a ubytovaciu časť...celkove je hotel na veľmi dobrej úrovni aj čo sa týka stravovania aj ubytovania. Syn tu mal v máji 2014 svadbu, všetko bolo pripravené na veľmi dobrej úrovni, ochotný personál,chutné jedlá a prekrásne pripravená svadobná sála.

Tip na izbu: poznám apartmán pre mladomanželov
  • Termín ubytovania: september 2015, cestoval(a) s priateľmi
2  Poďakujte používateľovi nana554.
Recenzované: 16. februára 2018

• Termín ubytovania: máj 2017, cestoval(a) na služobnú cestu