Recenzované: 18. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Krasne miesto so super welness. Jedlo nemalo chybu. Ci ranajky alebo vecera. Bohaty vyber. Hlavne ma dostali steaky na veceru. Personal hotela velmi mily, usmievavy a ustretovy. Dakujeme za krasny predlzeny vikend. Urcite sa sem vratime.

Poďakujte používateľovi MartinL6214.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia salesmanagerbystra, Generálny riaditeľ v zariadení Hotel Bystrá.Zodpovedané: 20. augusta 2019

Dobrý deň pán Martin,
ďakujeme za skvelú recenziu a sme veľmi radi, že predlžený víkend u nás bol pre Vás krásny. Už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu.

S prianím pekného dňa

Marian Gonos
riaditeľ Hotel Bystrá***

Recenzované: 26. mája 2019

Pekný hotel v krásnom prostredí, zariadenie nové, pripojenie na wifi v celom hoteli, raňajky formou bufetu - celkom dobrý výber. Wellness pre hotelových hostí nepretržite - 4 sauny, výrivka, veľký bazén s bublinkami, večer pekne osvetlený. Odporúčam ľuďom, ktorí hľadajú relax v peknom prostredí.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi Jarmila V.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia salesmanagerbystra, Generálny riaditeľ v zariadení Hotel Bystrá.Zodpovedané: 27. mája 2019

Dobrý deň pani Jarka,

ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu a odporúčanie. Teší nás Vaša spokojnosť s našimi službami a radi Vás privítame na Bystrej opäť niekedy nabudúce.

S prianím pekného dňa

Marian Gonos
riaditeľ Hotel Bystá ***

Recenzované: 17. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Jedlo super, ranajky aj vecere formou bufetu, personal napomocny, welness profesionalny, velky bazen... 4 druhy saun a zazitkova sprcha. Bublinky. Vstup pre ubytovanych nepretrzity. Odporucam na relax

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi MichaelaH1627.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia salesmanagerbystra, Manažér v zariadení Hotel Bystrá.Zodpovedané: 18. marca 2019

Dobrý deň pani Michaela,
ďakujeme veľmi pekne za skvelé hodnotenie a tešíme sa na Vašu dalšiu návštevu:)
S prianím pekného a usmiateho dňa
Sales manager

Recenzované: 22. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel vrelo odporucam. Detom sa velmi pacilo, interier aj exterier hotelu je velmi pekny a pokojny. Obzvlast chvalim kuchynu, vyborne jedlá, komfort izby a wellness velmi prijemny. Radi sa tam vratime

Dátum pobytu: august 2018
2  Poďakujte používateľovi Maria K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia salesmanazer, Manažér v zariadení Hotel Bystrá.Zodpovedané: 4. októbra 2018

Dobry den pani Maria,
dakujeme velmi pekne za skvele hodnotenie a uz teraz sa tesime na vasu dalsiu navstevu:)
S prianim pekneho a usmiateho dna
Sales manager

Recenzované: 7. júla 2018 cez mobilné zariadenie

V hotely sme si dali obed. Bol chutný a čakanie bolo primerane. Všetkým 4 deckám chutilo. Prostredie okolo je nádherne. Po obede nasledovalo kúpanie v novom bazéne kde sme boli prevažne samy. A to bol týždeň pred prázdninami. Čo mimoriadne oceňujem, že v hotely a okolí bolo mimoriadne čisto a upravene.

Dátum pobytu: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi PetrikmiskaJ.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia salesmanazer, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Hotel Bystrá.Zodpovedané: 20. júla 2018

Dobrý deň,

dakujeme veľmi pekne za pochvalné slová. Veríme, že nabudúce sa prídete ku nám aj ubytovať a naplno si tak vychutnáte relax a pohodu u nás na Bystrej:)

S prianím pekného a usmiateho dňa
Sales & marketing manager