Asi po roku sme sa opat vratili do tohoto hotela vyskusat co sa zlepsilo od nasej prvej navstevy.Musim povedat,ze vela k lepsiemu.Este chcem podotknut,ze som velmi rad,ze sme sa spoznali s panom Kicom majitelom hotela,ktory vsetko co este trosku nefungovalo dal na spravnu mieru.Preto tento pobyt hodnotime uplne super,od ubytovania,cistoty,stravy,personalu,sluzieb az po super animatorov,Roba,Evy a Diana.Casnici Roland a Sebastian uplna spicka tohoto hotela,ale nechcem podcenit ani ostatnych.Velmi chvalim vsetko a vsetkych,na jesen sa urcite vratime.Odporucame vsetkym navstivit hotel Partizan,nebudete lutovat.Super hotel.Esta taka poznamka,velmi nas potesilo,ze hotel pri plnej obsadenosti dal hostom na vyber veceru v hotely ale aj v Talskej Baste,aby zakaznik mal pohodlie pri večeri.

Poďakujte používateľovi kstrakosova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotelpartizan, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Hotel Partizan.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Dobrý deň pani Strakosova,
ďakujeme za Vaše hodnotenie. Pochvaly odovzdávame kolegom a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Recenzované: 11. septembra 2019

Tento hotel ponuka najlepsie svedske stoly siroko daleko, vyborne jedlo, vyberie si naozaj kazdy, ma vlastne SPA, izby su nadherne zariadene, ciste, dostanete vlastne papucky, velka spokojnost, odporucam :)

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi Ovecka1.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotelpartizan, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Hotel Partizan.Zodpovedané: 13. septembra 2019

Dobrý deň z HOTELA PARTIZÁN**** - Tále,
ďakujeme, že ste si našli čas na napísanie hodnotenia. Sme radi, že ste boli u nás spokojní. Vaše slová budeme tlmočiť kolegom Partizánom.
Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.

Recenzované: 6. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel v krasnom prostredi, kompetentny, ochotny a ustretovy personal, vyborna strava, hygiena na velmi vysokej urovni, perfektne welness. Vedia si tu vazit zakaznika. Taktiez potesi moznost ist na prechadzku po okoli, navstivit ich vlastnu farmu, posediet si vecer v bare, zahrat si pritom bowling alebo biliard. Jednoducho hotelu Partizan na Taloch niet co vytknut a mozem len doporucit dovolenku v tomto zariadeni.

Poďakujte používateľovi IvetaL71.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotelpartizan, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Hotel Partizan.Zodpovedané: 9. septembra 2019

Dobrý deň Iveta,
veľmi pekne ďakujeme, že ste si našli čas na napísanie hodnotenia. Sme radi, že sme splnili Vaše očakávania a že ste od nás odchádzali spokojní. Pochvaly odovzdáme celému tímu Hotela Partizán****.
Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu v našom hoteli alebo v strediskách, ktoré k nám patria. V budúcnosti odporúčame návštevu MÝTO SKI & BIKE.

Recenzované: 1. septembra 2019

Stravili sme tu 3 noci od nedele do stredy. Hotel je vo velmi peknom prostredi. Detske ihrisko je fajn. Skoda, ze Talska basta bola zatvorena.
Izba bola pekna, priestranna, upratovana denne. Ranajky a vecere boli chutne, dost velky vyber. Dcerke sa pacila herna Ferda mravca a animatori.
Wellness nas trocha sklamalo, nie je take velke, ako vyzera na fotografiach. predstavovali sme si ho asi 3x vacsie ako v skutocnosti. Je tam jeden stredne velky bazen, virivka a solny sedavy bazen. Otvorene bolo len popoludni od 13-21 hod., co je tiez minus. Na druhej strane ale saunovy svet bol krasny.
Ocenujem najma prsitup panov, co pomahali s batozinou a privitali nas sampanskym. Viac usmievat by sa mohli recepcne.
Celkovo je hotel pekny, ale v porovnani s podobnymi hotelmi v danej kategorii su ceny naozaj premrstene.

Poďakujte používateľovi Evulienka2014.
Recenzované: 31. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Príjemné prekvapenie, koncepčne vyhovujúci hotel, výborné jedlo, slušný personál, super detský kútik, aj animátori, fajn bazény, vonkajšie ihrisko. Zásadné mínus, aj s prihliadnutím na okolnosti, trochu uletené ceny. Menšie mínus, po daždi ostalo zatvorené lanové centrum aj minigolf, škoda.

Poďakujte používateľovi Connector787153.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotelpartizan, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Hotel Partizan.Zodpovedané: 2. septembra 2019

Dobrý deň,
ďakujeme, že ste si našli čas na napísanie recenzie a tiež za pochvaly a pozitívne hodnotenie gastronómie, personálu, aktivít pre deti aj vybavenia hotela.
Naše ceny zohľadňujú kvalitu nami poskytovaných služieb, nemyslíme si, že sú "uletené".
Areál TARZANIE a minigolfu nepatrí spoločnosti HOTEL PARTIZÁN, s. r. o., má iného prevádzkovateľa. Vašu pripomienku mu odovzdáme. Predpokladáme, že lanový park zatvorili, pretože stanovištia sú po daždi nebezpečné, nakoľko sú stupienky vo výške vyrobené z dreva. V takom počasí odporúčame hosťom využívať radšej indoorové aktivity v športovej hale alebo v sport & night bare Limbus.
Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.