“Chutné netradičné jedlá”

Bamboo Vietnamese Cuisine
Opis: Varíme s láskou!
Opis: Varíme s láskou!
Zrecenzované: 7. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu sme navštívili po prvý krát. Čašník bol ochotný, poradil a pomohol nám zorientovať sa v ponuke. Jedlo sme dostali rýchlo, bolo chutné, čerstvé a dosť sýte, na čo nás čašník vopred upozornil, lebo ak by sme si objednali viac chodov, určite by sme to nevládali zjesť. Pri objednávke zohľadnil aj detskú objednávku a automaticky navrhol menej štipľavú verziu. Neskôr sa reštaurácia dosť zaplnila, takže sme museli aj dlhšie čakať, lebo obsluha a zrejme aj kuchyňa mali čo robiť.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi Mario13d.

Zrecenzované: 21. februára 2018

Vyborne a chutne jedlo, cerstvo pripravene, porcie su postacujuce aj pre tych hladnejsich.
Personal je mily, ochotny a zdvorily, priestory su tiez prijemne.
Obsluha a priprava jedla rychla.

Urcite doporucam!
Ako jedinu nevyhodu hodnotim, ze nie je mozne platit kartou. (Stravne listky prijimaju.)

Poďakujte používateľovi Enbiee.
Zrecenzované: 12. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Dobre jedlo aj obsluha(ochotna co to vysvetlit,ked chcete vyskusat nieco nove).Navstivil som asi 10x a vzdy sme boli aj s frajerkou spokojni.

Poďakujte používateľovi Seaside749077.
Zrecenzované: 6. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes sme sa s priateľkou rozhodli, že vyskúšame jedlo. Žiaľ oznam pred reštauráciou, že sa nedá platiť kartou nás poslal niekam inam.
V dnešnej dobe keď ľudia dostávaju výplatu na účty to považujem rozhodne za veľke minus.
Ak jedného dňa vyskúšam jedlo možno zmením hodnotenie ale pre nemožnosť platby kartou viac ako 3* zatiaľ nemôžem dať.

Poďakujte používateľovi MarcelK2530.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia He D, Owner v zariadení Bamboo Vietnamese Cuisine.Zodpovedané: 7. januára 2018

Dobrý deň Pán Marcel,
Ospravedlnujeme za Vaše neprijemnosť, Máte pravdu že dnešná doba každý má výplatu na učet ale neznámena každý podnik dokaže mať k dispozicii terminal. Ale všade máte pristup bankomat. Inač na internete uvádzame informácie, že u nás platba karty sa nedá. Podľa nás môžete dávať recenzie kde chcete a ako chcete ale prosím Vas uvedomte že niekomu môžete ubližiť. Ponukáme čo sme schopný robiť a vy môžete výbrať. Prajeme Vám všetko najlepšie k novom roku, veľa radosti a nalady! Bamboo Tím

Zrecenzované: 18. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Chodíme sem s kolegami vyše roka aspoň raz tyzdenne na obedy. Za cely ten cas sme neodchadzali ani raz sklamani. Casnici síce nie su profesionaly ale milý a ustretovy. Pokiaľ vám niečo v jedle vadí (napr. huby) poviete im a kuchár to bez okolkov spravi bez nich. Aknechcete jednu prilohu, môžete dostať inú, tu s ničím nemajú problem. Jedlo je veľmi chutne, všetky suroviny vrátane masa su bez pachuti, menu tak raz za pol roka mierne obmienaju. Porcie su dost veľké a kuracia polievka k menu je fakt na spôsob, aky som pred tým nikdy nejedo. taktiez mozem doporucit aj domaci zeleny caj. Po cely cas hra nerusiva vietnamská hudba. Cenovo vyjde obed na prijatelnych €5-7.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi hasler13.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bamboo Vietnamese Cuisine, si pozreli aj

Navštívili ste Bamboo Vietnamese Cuisine? Podeľte sa o svoje zážitky!