“Toto miesto je láska...”

Eleven Books & Coffee
Na pozícii č. 9 spomedzi 71 Káva a čaj v Bratislave
Zrecenzované: 19. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

...naozaj. Hľadala som pokoj v centre mesta, kde si môžem spraviť v kľude angličtinu a našla som toto útulné miesto, kde ma obklopovali knihy, komunikovala milá obsluha a navyše! horúca čokoláda alebo čaj je v takomto prostredí vždý super spoločník. Získali ste moje srdce, tak určite sa vidíme čoskoro! :)

Poďakujte používateľovi patrigalik.

Poďakujte používateľovi tulipstoby.
Zrecenzované: 19. októbra 2017

Poďakujte používateľovi Anne v.
Zrecenzované: 5. októbra 2017

Poďakujte používateľovi Ivan N.
Zrecenzované: 10. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Poďakujte používateľovi Jo B.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Eleven Books & Coffee, si pozreli aj

Navštívili ste Eleven Books & Coffee? Podeľte sa o svoje zážitky!