“Uzasne!”

Don Saro Cucina Siciliana
Zrecenzované: 10. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vazeni, prave som dojedol s manzelkou neskutocnu chobotnicku a perfektne cestoviny s morskymi priserami na bielom vinku. Fakt delikatesa. Uplne odporucam.
Kavicka na zaver bola tiez ako na sicilskom nabrezi :-) PARADA!!!

Poďakujte používateľovi miricok.

Zrecenzované: 17. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Konečne dobrá "Pasta"v okoli Bratislava 3.Majiteĺ Talian takže to nemohol pokaziť.Prijemné posedenie.Dávam prst hore.

Poďakujte používateľovi MarekC1032.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DonSaro C, Proprietario v zariadení Don Saro Cucina Siciliana.Zodpovedané: 18. októbra 2017

Ďakujeme krásne. Radi vás v našej reštaurácii privitame aj nabudúce.

Zrecenzované: 6. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Prijemne, komorne prostredie, mila a ustretova obsluha. Jedlo len z cerstvych surovin a vynikajuce. Velmi sme si pochutnali.

Poďakujte používateľovi erka106.

Ďakujeme a budem nám potešenim aj nabudúce.

Zrecenzované: 25. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Boli sme na veceri s manzelkou. Prekvapilo nas jedlo, prostredie aj majitelia... Vsetko bolo nad nase ocakavania. Hoci byvame velmi opatrni v hodnoteni, nezostava nam nic ine, len vrelo odporucat vsetkym, ktori mate radi kvalitu a ludsky pristup. Preniesli sme sa na dve hodiny na Siciliu a nebolo to posledny raz. Kiez by bolo v Bratislave viac takychto rodinnych podnikov, kde zasady kvality vzdy zvitazia nad chamtivostou a tuzbou po zisku za kazdu cenu...

Poďakujte používateľovi Voyage722911.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DonSaro C, Proprietario v zariadení Don Saro Cucina Siciliana.Zodpovedané: 16. septembra 2017

Ďakujeme za vaše hodnotenie. Bude nám potešením opäť Vás privítať v našej reštaurácii.

Zrecenzované: 21. júla 2017

Pestrá paleta jedál v štýle "zo všetkého čosi". Exkurzia nenapodobiteľnou sicílskou kuchyňou. Zážitok pre chuťové poháriky, milý a ústretový personál. Chýbalo už iba more, slnko a Etna. Ďakujeme!

Poďakujte používateľovi andrealiptajova.

Ďakujeme Vám za vaše pekné slová. Je nám ľúto, že Vám nemôžeme ponúknuť more, slnko a Etnu..., ale aspoň cez chuťové poháriky Vám vieme priblížiť chuť slnečnej Sicílie. Ste srdečne vítaní v našej reštaurácii.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Don Saro Cucina Siciliana, si pozreli aj

Navštívili ste Don Saro Cucina Siciliana? Podeľte sa o svoje zážitky!