“Rodinný obed”

Don Saro Cucina Siciliana
Zrecenzované: 6. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Zase len musím potvrdiť,to čo vždy vynikajúce jedlo,
Nedá sa nic namietať na chut jedla a kvalitu surovin
Zase prideme

Poďakujte používateľovi mikinoa.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DonSaro C, Proprietario v zariadení Don Saro Cucina Siciliana.Zodpovedané: 5. augusta 2017

Bude nám potešením Vás opäť u nás privítať.

Zrecenzované: 15. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Super,na to sa neda nic iné napisat
Jednoducho talianska kuchyňa od pravého Taliana,sánka dolu šéfe

Poďakujte používateľovi mikinoa.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DonSaro C, Proprietario v zariadení Don Saro Cucina Siciliana.Zodpovedané: 17. februára 2017

Ďakujeme krásne, grazie per le belle parole.
Alla prossima

Zrecenzované: 11. decembra 2016

Reštauráciu vlastní Talian zo Slovenskou manželkou. Sú veľmi milý. Jedlo je kvalitné, ale stále sm mal pocit, že bolo trochu bez chuti. Ale ak máte chuť ísť na niečo pravé talianske tak, šup šup sem.

Poďakujte používateľovi Juraj D.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DonSaro C, Proprietario v zariadení Don Saro Cucina Siciliana.Zodpovedané: 16. februára 2017

Grazie. Speriamo di rivedervi presto.

Zrecenzované: 20. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Ak chcete zažiť kúsok Sicilie a prežiť gastronomický zážitok ste na správnom mieste. Pri prvej návšteve odporúčam degustačné menu, ktore Vás zasýti a zároven prevedie sicilskou kuchyňou. K vynikajúcemu jedlu nesmie chýbať fľaša sicilskeho vínka. Príjemná obsluha. Určite to nebola naša posledna návšteva. Získali ste dnešným večerom pravidelných stravníkov ;)

Poďakujte používateľovi Rudy814.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DonSaro C, Proprietario v zariadení Don Saro Cucina Siciliana.Zodpovedané: 15. júla 2016

Ďakujem Vám za to, čo ste napísali. Bude potešenie pre nás Vás tu vidieť znova.

Zrecenzované: 11. júna 2016

Veľmi príjemná reštaurácia s milou a priateľskou obsluhou. Boli sme u nich s malým dieťaťom a nemali problém, požičali nám hračky a ponúkli detskú pizzu, ktorá bola výborná. Chutila aj nám aj malému. :)
Cestoviny boli výborné, prostredie veľmi pekné, odceňujem aj krásnu terasu a skvelý mandarinkový sirup.
Určite odporúčam, sami prídeme určite zas.

Poďakujte používateľovi EmaOndruskova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DonSaro C, Proprietario v zariadení Don Saro Cucina Siciliana.Zodpovedané: 18. júna 2016

Grazie, di cuore. A presto

Cestovatelia, ktorí si pozreli Don Saro Cucina Siciliana, si pozreli aj

Navštívili ste Don Saro Cucina Siciliana? Podeľte sa o svoje zážitky!