Bratislava

“Všetko OK, kým neprišlo na platbu”

Ružinovský pivovar Komín
Opis: Naša kuchyňa Vás privíta poctivým domácim jedlom vareným s láskou z vybraných surovín. Ochutnajte to najlepšie zo slovenskej,českej a maďarskej kuchyne z nášho jedálneho lístka,ako aj tradične dobré jedlá z menej tradičných druhov mäska,ktoré Vám budeme ponúkať na špeciálnom týždennom lístku.

Vybrali sme sa s partiou do tohto podniku. Zarezervovali sme si stôl pre 8 ľudí. Náhodne sme tu stretli známeho, ktorý sa pripojil k nám a chcel si zobrať stoličku navyše. Nato k nám prišiel čašník, že stoličku si zobrať nemôžeme, pretože máme rezerváciu pre 8 a nie 9 ľudí. Bolo to čudné, pretože pri vedľajšom stole nikto nesedel a bolo to tak ešte asi hodinu a pol po tom.

Šok prišiel, keď sme chceli platiť. Kamarátka, ktorá odchádzala skôr, si chcela zaplatiť svoju časť účtu, na čo dostala odpoveď, že platiť sa môže iba celý účet naraz. Povedali sme si dobre, zaplatí to jeden a my mu dáme peniaze. Chceli sme platiť kartou, na čo sme opäť dostali negatívnu odpoveď, že kartou sa platiť nedá. Takže na skoro 80 eurový účet sme sa skladali ako poslední bezdomovci, lebo samozrejme, že sme toľko hotovosti ani nemali. Bolo to maximálne trápne. Na naše otázky nám čašník odpovedal, že vraj platiť kartou sa dá len do 14:00 hod. Do budúcna by som odporučila možno vyvesiť nejaký oznam o platbe kartou. Ak tam je, tak sme si ho nikde nevšimli.

Jedlo, prostredie a aj obsluha boli však napriek tomu veľmi príjemné, no už sa do tohto podniku nevrátime.

Poďakujte používateľovi Simik_Pimik.

Zrecenzované: 12. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Prijemne posedie s kolegami z prace. Snaživý čašník, veľmi dobre jedlo. Ja som mala komín burger, ostatní pečene kolena, burgre, šaláty. Každému chutilo.
Odporúčame

Poďakujte používateľovi TatianaP2695.
Zrecenzované: 16. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Vyskusala som zatial tyzdenne obedove menu ako skusku kuchyne.;) Sosovicova polievka velmi chutila a kuraci perkelt s haluskami bol vyborne dochuteny. Obsluha mila, usmievava a pozorna. Urcite sem pridem aj mimo obedoveho menu.

Poďakujte používateľovi Renata1E.
Zrecenzované: 21. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Bolo to naozaj super. Vynikajúce jedlo, skvelý personál, víno, všetko bolo výborné. Jediná vec, ktorá bola zo začiatku veľmi vyrušujúca bol stôl s fanúšikmi Slovanu, ktorí boli hluční a impertinentní. Ale inak, krásny večer.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Billy_Hi.
Zrecenzované: 4. júna 2019 cez mobilné zariadenie

S priateľom mame toto miesto veľmi radi. Chodíme sem cez týždeň na obed a cez víkend večer na jedno pivko s kamošmi. Je to tu super, hlavne v letných mesiacoch, keď je vonku aj teraska. Zaujímavý vyber pivka a chutné jedlo.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi dencul.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Ružinovský pivovar Komín, si pozreli aj

Navštívili ste Ružinovský pivovar Komín? Podeľte sa o svoje zážitky!