“🥂 Delicate”

SaSaZu Bratislava
Zrecenzované: 13. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Ked sa chces citit ako Geisha, pridi sem. Vynikajuce jedlo, servis, atmosfeta.

Zivot je o momentoch a tu si ich vies vychutnat naplno.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi Henrieta K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení SaSaZu Bratislava.Zodpovedané: 14. decembra 2018

Dobrý deň Henrieta,

ďakujeme veľmi pekne za váš pozitívny komentár.

Prajeme krásny deň!

S pozdravom,

SaSazu Team!

Zrecenzované: 26. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Pred časom som náhodou našla tento podnik a po jeho prvej návšteve som bola uveličená. Preto som neváhala kam zoberiem syna na obed po promóciách. Bohužiaľ, mala som rovnaké očakávania ako pri prvej návšteve...jedlo bolo vynikajúce, ale služby za našim očakávaním. Objednali sme si 3 jedlá a 1 chodové. Keď čašník pri 3chode sa opýtal komu to ide, fakt sme sa už nahnevali... v celej reštaurácii sme boli jediný stôl. Hneď na začiatku som upozornila na svoje alergie, ale to im nebránilo v rámci chodového menu priniesť dezert s alergénom...to už nebolo v našich silach sa s nimi doťahovať... pri 1 návšteve sme si povedali, cena zodpovedala tomu čo sme dostali. Po dnešnej navšteve za 200€ som veľmi, veľmi sklamaná a viac sa nevrátim. Moja propagácia ich reštaurácie medzi známymi dnes skončila. Jednoducho som sklamaná...je to proste v ľudoch a ich prístupe...nestačí prísť iba do práce, treba v práci nechať niečo zo seba...

Dátum návštevy: október 2018
1  Poďakujte používateľovi Trek818075.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení SaSaZu Bratislava.Zodpovedané: 30. októbra 2018

Dobrý deň,

veľmi si vážime každú jednu recenziu. Veľmi nás mrzí čo sa vám stalo a za, ako opisujete nie veľmi lichotivú obsluhu. V takýchto prípadoch, je vždy v reštaurácii manažér, ktorého si môžete zavolať a prediskutovať s nim prípadné nedostatky. Samozrejme budeme pracovať na zlepšení a skvalitnení našich služieb. Ak k nám opäť raz zavítate budeme veľmi radi.
Vždy je na čom pracovať a zlepšovať sa.

Ďakujeme a prajem vám krásny zvyšok dňa.

S pozdravom,

SaSaZu Team.

Zrecenzované: 23. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme veľmi spokojní. Od uvítania, po usadenie, ponuky jedál, prístup čašníkov, odporúčanie na chodové menu a samotné jedlo.

Dátum návštevy: september 2018
1  Poďakujte používateľovi Trek818075.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, SaSaZu team v zariadení SaSaZu Bratislava.Zodpovedané: 24. septembra 2018

Dobrý den,

děkujeme za Vaši recenzi i Vaše komplimenty. Jsme rádi, že jste si návštěvu v naší restauraci náležitě užili a budeme se těšit i na ty další.

SaSaZu team

Zrecenzované: 11. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Tento podnik ma milo prekvapil, Sasazu som uz navstivila zaciatkom roka v Prahe a bola som velmi spokojna! Rovnaka spokojnost i v Bratislave :-)
Doporucujem!

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi gabrielaza2018.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, SaSaZu team v zariadení SaSaZu Bratislava.Zodpovedané: 16. augusta 2018

Dobrý den,

děkujeme za Vaše hodnocení! Potěšilo nás, že jste byli spokojeni jak v naší pobočce v Praze, tak v Bratislavě. Doufáme, že Vás brzy uvidíme znovu a budete moci ochutnat další pokrmy z naší nabídky.

SaSaZu team

Zrecenzované: 3. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Odporucam pri navsteve dvojice objednajte si 5-6 jedal a sharujte si ich. Vyber je uzasny a vsetky jedla su ozajstne kulinarske zazitky. Uplne top Hanoiske krevety

Poďakujte používateľovi bbrunovsky.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, SaSaZu Team v zariadení SaSaZu Bratislava.Zodpovedané: 5. apríla 2018

Dobrý den,

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste si udělali čas na napsání Vaší recenze. Budeme Vás rádi potkávat i při dalších návštěvách a už teď se nemůžeme dočkat!

SaSaZu Team

Cestovatelia, ktorí si pozreli SaSaZu Bratislava, si pozreli aj

Navštívili ste SaSaZu Bratislava? Podeľte sa o svoje zážitky!