“Vynikajúce”

SaSaZu Bratislava
Zrecenzované: 11. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Tento podnik ma milo prekvapil, Sasazu som uz navstivila zaciatkom roka v Prahe a bola som velmi spokojna! Rovnaka spokojnost i v Bratislave :-)
Doporucujem!

Poďakujte používateľovi gabrielaza2018.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, SaSaZu team v zariadení SaSaZu Bratislava.Zodpovedané: 16. augusta 2018

Dobrý den,

děkujeme za Vaše hodnocení! Potěšilo nás, že jste byli spokojeni jak v naší pobočce v Praze, tak v Bratislavě. Doufáme, že Vás brzy uvidíme znovu a budete moci ochutnat další pokrmy z naší nabídky.

SaSaZu team

Zrecenzované: 3. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Odporucam pri navsteve dvojice objednajte si 5-6 jedal a sharujte si ich. Vyber je uzasny a vsetky jedla su ozajstne kulinarske zazitky. Uplne top Hanoiske krevety

Poďakujte používateľovi bbrunovsky.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, SaSaZu Team v zariadení SaSaZu Bratislava.Zodpovedané: 5. apríla 2018

Dobrý den,

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste si udělali čas na napsání Vaší recenze. Budeme Vás rádi potkávat i při dalších návštěvách a už teď se nemůžeme dočkat!

Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Večera s priateľmi v tejto reštaurácii splnila všetky očakávanieservis a obsuha skvelá, kuchyňa a jedlo exceletnéurčite aj navudúce

Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, SaSaZu Team v zariadení SaSaZu Bratislava.Zodpovedané: 26. marca 2018

Dobrý den,

děkujeme za skvělé hodnocení, velmi si toho vážíme. Každý den se snažíme všem zákazníkům poskytnout co nejlepší servis a zážitek, který si budou pamatovat. Budeme se těšit na Vaše další návštěvy!

Zrecenzované: 23. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Zastavil som sa na bežný obed. Obsluha na výbornú. Jedlo bolo ok, ale v tejto cenovej hladine by malo byť bez chyby. Môj subjektívny názor, príliš veľa cukru v jedlách, ktoré som mal. Možno to tak má byť, ale v tom prípade to nie je pre mňe:-)...

Poďakujte používateľovi RichardT4422.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, SaSaZu Team v zariadení SaSaZu Bratislava.Zodpovedané: 27. novembra 2017

Dobrý den,

děkujeme za Vaše hodnocení. Naše kuchyně je fusion asijských kuchyní, která kombinuje chutě z několika zemí. Jedná se o mírně netradiční kuchyni na slovenské poměry. Každopádně děkujeme Vám za návštěvu a snad se budeme těšit někdy příště.

SaSaZu team

Zrecenzované: 30. júla 2017

Vcera som bol s rodinkou na obede v SaSaZu. Uz sme boli v prahe, vedeli sme co nas caka. Napriek tomu sme sa v jedalnom listku nezorientovali, co vsak nebolo na skodu. velmi prijemna a profesionalna obsluha nas usmernila a zverili sme sa jej do ruk. opytal sa nas co by sme chceli a co nie a pordla toho nam vytvoril menu. ponukol napoje a jedla pri ktorych sme sa citili ako na zamku. A uz len nosil jedlo a my sme si pochutnavali na netradicnych jedlach a roznych chutiach. Bol to naozaj kulinarsky ale aj vizualny zazitok.

Poďakujte používateľovi RomanF1006.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, SaSaZu Team v zariadení SaSaZu Bratislava.Zodpovedané: 31. júla 2017

Dobrý den,

jsme rádi, že se Vám v naší restauraci líbilo. Vážíme si, že jste našli čas napsat milou recenzi a jsme potěšeni, že jste odcházeli z restaurace spokojení. Budeme se v budoucnu těšit na další milá setkání.

Cestovatelia, ktorí si pozreli SaSaZu Bratislava, si pozreli aj

Navštívili ste SaSaZu Bratislava? Podeľte sa o svoje zážitky!