“100% zážitok”

SaSaZu Bratislava
Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Večera s priateľmi v tejto reštaurácii splnila všetky očakávanieservis a obsuha skvelá, kuchyňa a jedlo exceletnéurčite aj navudúce

Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, SaSaZu Team v zariadení SaSaZu Bratislava.Zodpovedané: 26. marca 2018

Dobrý den,

děkujeme za skvělé hodnocení, velmi si toho vážíme. Každý den se snažíme všem zákazníkům poskytnout co nejlepší servis a zážitek, který si budou pamatovat. Budeme se těšit na Vaše další návštěvy!

SaSaZu Team

Zrecenzované: 23. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Zastavil som sa na bežný obed. Obsluha na výbornú. Jedlo bolo ok, ale v tejto cenovej hladine by malo byť bez chyby. Môj subjektívny názor, príliš veľa cukru v jedlách, ktoré som mal. Možno to tak má byť, ale v tom prípade to nie je pre mňe:-)...

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi RichardT4422.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, SaSaZu Team v zariadení SaSaZu Bratislava.Zodpovedané: 27. novembra 2017

Dobrý den,

děkujeme za Vaše hodnocení. Naše kuchyně je fusion asijských kuchyní, která kombinuje chutě z několika zemí. Jedná se o mírně netradiční kuchyni na slovenské poměry. Každopádně děkujeme Vám za návštěvu a snad se budeme těšit někdy příště.

SaSaZu team

Zrecenzované: 30. júla 2017

Vcera som bol s rodinkou na obede v SaSaZu. Uz sme boli v prahe, vedeli sme co nas caka. Napriek tomu sme sa v jedalnom listku nezorientovali, co vsak nebolo na skodu. velmi prijemna a profesionalna obsluha nas usmernila a zverili sme sa jej do ruk. opytal sa nas co by sme chceli a co nie a pordla toho nam vytvoril menu. ponukol napoje a jedla pri ktorych sme sa citili ako na zamku. A uz len nosil jedlo a my sme si pochutnavali na netradicnych jedlach a roznych chutiach. Bol to naozaj kulinarsky ale aj vizualny zazitok.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi RomanF1006.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, SaSaZu Team v zariadení SaSaZu Bratislava.Zodpovedané: 31. júla 2017

Dobrý den,

jsme rádi, že se Vám v naší restauraci líbilo. Vážíme si, že jste našli čas napsat milou recenzi a jsme potěšeni, že jste odcházeli z restaurace spokojení. Budeme se v budoucnu těšit na další milá setkání.

SaSaZu Team

Zrecenzované: 23. júla 2017

Do SaSaZu sme začali chodiť od ich otvorenia, poznali sme ich z Prahy a boli sme spokojní. V sobotu 22. júla sme tam dali narodeninovú večeru. A dali sme rozlúčkovú. Najskôr to začalo psom. Náš kabelkový yorkshire bol s nami v SaSaZu vždy predtým. Včera to bol zrazu problém. Ale dohodli sme sa. No a potom prišlo finále. Objednávame jedlá a zrazu... homár... NEMÁME! Dobre tak prosíme kraba... NEMÁME! Ďalšie jedlo ... NEMÁME! Dobrý večer stará mama. To sme v akej štvorke na stojáka? Tak sa objednali dve jedlá, čo akože mali... a z toho jedno nebolo nikdy dodané!!! Všetka česť, že ho ani nezaúčtovali ale pýtame sa, čo sa deje v SaSaZu??? Určite to, že na večeru tam už nezájdeme. Pôjdeme tam, kde za tie ceny aspoň budú mať to čo majú v menu. Asi nie sme jediní kto vníma citeľné zhoršenie služieb lebo reštaurácia, kde cez víkend bez rezervácie nejete bola poloprázdna. A všetka česť čašníkom, tí sa snažili.

Dátum návštevy: júl 2017
5  Poďakujte používateľovi kinclbaj.
Zrecenzované: 17. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Uzasny kulinarsky zazitok, vo dvojici sme si objednali polievku a sharovali sme si 6 jedal. Nie je to lacne ale to jedlo je toho hodne. Prideme znovu

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi bbrunovsky.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SaSaZu, SaSaZu Team v zariadení SaSaZu Bratislava.Zodpovedané: 8. augusta 2017

Dobrý den,

vřele děkujeme za Vaši recenzi. Velmi si vážíme Vašich komplimentů a jsme rádi, že jste byli spokojení. Budeme se těšit i na Vaši další návštěvu.

SaSaZu team

Cestovatelia, ktorí si pozreli SaSaZu Bratislava, si pozreli aj

Navštívili ste SaSaZu Bratislava? Podeľte sa o svoje zážitky!