“Výborné bezlepkové palacinky”

Pan Cakes a jeho palacinky
Na pozícii č. 10 spomedzi 45 Dezerty v Bratislave
Opis: We offer sweet crepes and savoury crepes made from wheat and buckwheat flour. We also offer gluten free and lactose free crepes. We have sweet and salty caramel too! Come and try our crepes made with love.
Zrecenzované: 12. júla 2017

Vynikajúce bezlepkové palacinky, príjemné prostredie, veľmi milá obsluha.

Vhodné pre celiatikov, cenovo veľmi dostupné. Vrelo odporúčam.

Poďakujte používateľovi SonaKlu.

Zrecenzované: 25. apríla 2017

neviem preco mi Tripadvisor vymazal moju prvotnu recenziu na Pana Cakesa - chcel som ju len update-ovat
zjedol som tam vsetky druhy ponukanych sladkych palaciniek, ktore su chutovo dobre ale skoro vsetky maju "tekute" naplne, tekutu konzistenciu, nic take som u palaciniek este nevidel, moja najoblubenejsia a asi vobec najchutnejsia sladka palacinka "sladko-slany karamel" sa vzdy roztocie po tanieri, takze s palacinkovym korpusom napln treba ponahanat po tanieri a dobre ju povytierat
preco nespravite hustejsie naplne? lebo k vidlicke a noziku by ste mali davat aj lyzicu alebo ci len brcko aby zakaznik mohol zbytok ten naplne vysat :D
ale inak, celkovy dojem z podniku nie zly, palacinky su chutne
len tie akoze milkshaky v ktorych plavaju kusy bananov :/

Poďakujte používateľovi Lylipuk V.
Zrecenzované: 18. apríla 2017

Obsluha je veľmi milá a dokážu aj poradiť. Dala som si slanú palacinku s hermelinom, brusnicami, rukolou a medovou dijonskou horcicou. Čakala som od nej trochu výraznejšiu chuť. Zo sladkých som ochutnala palacinku so sladko slaným karamelom, ktorá bola vynikajúca. Na pitie som si vybrala čučoriedkovú limonádu, ktorej tiež nič nechýbalo.
Podnik má veľmi príjemný a nápaditý interiér a určite sa tam ešte zastavím.

Poďakujte používateľovi KatyStejsi.
Zrecenzované: 3. augusta 2016

Veľmi som bol dnes sklamaný z tejto akože palacinkárne....
Nie len to že personál Vás ani neupozorní že budete prosím pekne čakať 45 min na dvojo palaciniek pri obsadenosti 8 ľudí !... čo je ale nepochopiteľné narátal som tam 5 dievčat za pultom.. Na poľutovanie pán majiteľ/ka... A tomu čo hovoríte akože top palacinky skvelá receptúra má veľmi ďaleko za skutočnosťou akými sú tieto palacinky.. inak povedané sklamaním... Mascarpone s jahodami viete ako vôbec sa majú také palacinky podávať? alebo je bežné že po odkrojení palacinky Vám "mascarpone" vytečie doslova ako mlieko von?

2  Poďakujte používateľovi Ján P.
Zrecenzované: 28. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Výstižný a zaujímavý názov podniku... Veľmi milý personál, príjemný interiér, pomerne bohatá ponuka sladkých a slaných palaciniek, nápojov... Vrelo odporúčam na posedenie s priateľmi.

Poďakujte používateľovi Iveta V.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pan Cakes a jeho palacinky, si pozreli aj

Navštívili ste Pan Cakes a jeho palacinky? Podeľte sa o svoje zážitky!